Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gdzie się podziały komentarze z tego artykułu, czytałem je dziś po 10.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyparowały tak samo jak pieniądze na twoją emeryturę z II filaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie się podziały komentarze z tego artykułu, czytałem je dziś po 10.00
A.C.T.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie Panowie Archeolodzy. Wykopy o 4,5 metrowej głębokości bez szalunków, bez uskokowo formowanych profilów, oj nie czytało się przepisów prawa budowlanego które i Was obowiązuje. Historia jest ważna ale czy ważniejsza niż życie ludzi pracujących na dole ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie się podziały komentarze z tego artykułu, czytałem je dziś po 10.00
nic nie zostalo usuniete, ani przeze mnie, ani przez nikogo innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa ksiecia Daniela i jego ewentualnej koronacji budzi wiele watpliwosci. To, ze byl krolem jest jednoznaczne dla megalomansko-nacjonalistycznie nastawionej historiografii ukrainskiej. W Polsce mozna pisac, jak bylo staranniej dobierajac slowa. Nie nzywac Lwowa z czasow Daniela miastem, bo to byla drewniana warownia, a miasto zalozyl Kazimierz Wielki, co mimo tytanicznych wysilkow strony ukrainskiej wciaz potwierdza archeologia. Warto tez pamietac, ze Rus Halicko-Wlodzimierska byla od 1241 roku lennem Zlotej Ordy. O jakim krolestwie my tu jeszcze mowimy?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na pewno tu jest ten "Złoty pociąg" Kopcie, kopcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...