Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa remont zabytkowego kościoła. Msze są odprawane w namiocie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2017 r. o 22:45 Powrót do artykułu
modły jp2 były w meczecie - ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/03/30/watykan-za-mahometem-a-przeciw-chrystusowi-niewiarygodne-a-jednak-prawdziwe/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kościół do którego chodziłem jak spędzałem wakacje u dziadków na wsi wiele lat temu. Dużo wspomnień. Pomodlę się w intencji księdza i ofiarodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w redakcji jest problem z alkoholem? czy z tak prostą czynnością jak edycja foty z literkami :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy cenne obrazy i wyposażenie powinny być w wiadomym tylko księdzu miejscu...? Może należało je zdeponować u konserwatora? Są niestety przykłady, że nie wracało to już do prawowitego właściciela lub wracało tylko trochę "inne""...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To kościół do którego chodziłem jak spędzałem wakacje u dziadków na wsi wiele lat temu. Dużo wspomnień. Pomodlę się w intencji księdza i ofiarodawców.
 to trzeba dawać a nie tylko się modlić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół ratować jako zabytek. Mszy świętych (g... one tam święte) nie ma zadnej potrzeby odprawiać. Jezus już dawno opuścił ten nasz polski katolicki Kościół. Obłuda, chciwość, ot zwykła korporacja nastawiona na zyski i nic innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11  resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie wiem czy cenne obrazy i wyposażenie powinny być w wiadomym tylko księdzu miejscu...? Może należało je zdeponować u konserwatora?  Są niestety przykłady, że nie wracało to już do prawowitego właściciela lub wracało tylko trochę "inne""...
 a ja nie wiem czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem... Proponuję opanować tą sztukę  i dopiero wtedy zabierać sie za pisanie swoich mądrych wypocin:P Gdzie jest napisane,że tylko ksiądz zna miejsce przechowywania cennych obrazów? wyraznie jest napisane : "Paweł Wira p.o. kierownika chełmskiej Delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków to to jest wg ciebie ksiądz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...