Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tytoniowy interes nie popłaca. Wpadło 10 osób

Utworzony przez evo, 8 sierpnia 2009 r. o 14:39 Powrót do artykułu
To naprawdę wielki sukces!!!!! Te panie tam stoją od świtu do zmierzchu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjanci z Chełma wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Białej Podlaskiej zabezpieczyli wczoraj blisko 1,5 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy." w Naszej Altance w Ciciborze jak piwko pijem to każdy ma po potce fajek brzeskih to co? mogom nas pżyaresztowadź?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupując w kiosku paczkę papierosów za 8,- zł płacisz w tej kwocie podatek wynoszący około 4,6o zł. Ostatnia podwyżka akcyzy spowodowała średni wzrost ceny paczki papierosów o 1,5o zł. Ale spowodowała też spadek "legalnej" sprzedaży papierosów o około 35 %. Prosty rachunek prowadzi do jednoznacznego wniosku, że państwo na podwyżce akcyzy straciło. Udział papierosów z przemytu na polskim rynku wewnętrznym eksperci szacują obecnie na 60 - 70 %. A wystarczy chwilkę pomyśleć (to nie boli), aby dojść do wniosku, że najprostszą metodą na likwidację przemytu i jednocześnie zwiększenie wpływów do budżetu od palaczy jest zmniejszenie akcyzy tak, aby cena papierosów "legalnych" i kupionych na targu była zbliżona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palący napisał:
Kupując w kiosku paczkę papierosów za 8,- zł płacisz w tej kwocie podatek wynoszący około 4,6o zł. Ostatnia podwyżka akcyzy spowodowała średni wzrost ceny paczki papierosów o 1,5o zł. Ale spowodowała też spadek "legalnej" sprzedaży papierosów o około 35 %. Prosty rachunek prowadzi do jednoznacznego wniosku, że państwo na podwyżce akcyzy straciło. Udział papierosów z przemytu na polskim rynku wewnętrznym eksperci szacują obecnie na 60 - 70 %. A wystarczy chwilkę pomyśleć (to nie boli), aby dojść do wniosku, że najprostszą metodą na likwidację przemytu i jednocześnie zwiększenie wpływów do budżetu od palaczy jest zmniejszenie akcyzy tak, aby cena papierosów "legalnych" i kupionych na targu była zbliżona.
Palący masz rację.To jeszcze nic bo jak ludzi zaczną zwalniać z zakładów tytoniowych to będą też straty,ale oni ludzmi się nie przejmują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chyba precedens w zatrzymaniu że nie zrobili z tego GRUPY ZORGANIZOWANEJ,przecież zatrzymali aż 10 osób,to chyba MAFIE znowu rozpracowali!!!.Ale oni są skuteczni,to chyba poskutkowało piątkowe spotkanie wszystkich SPEC służb i od razu taki SUKCES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blisko 1,5 paczek to w ciul dużo hahahahha redaktory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero teraz to zauważyli ? Już od wielu miesięcy nie można wejść na bazar aby nie zostać zaczepiony. No ale lepiej późno niż wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEŻ MI SKUCES OD LAT Z OBU STRON BAZARU POD OKIEM KAMER KWITNIE SPRZEDAZ FAJEK SZCZEGÓLNIE PRZY STRAGANACH OD DEPTAKU, CODZIENNIE ZE 20 OSÓB SPRZEDAJE FAJKI Z PRZEMYTU I NA MAŁYM BAZARKU TEŻ PRZY KISOKACH Z ŻARCIEM, POZDRWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem śledczy ani CBOś ale też wykryłem aferę tytoniową.Kilka razy w miesiącu wożę żonę na zakupy na bazar przy Rampie Brzeskiej.Od dłuższego czasu rządzi tam taka malowana blondynka,którą nazywają Anka.Ona to robi biznes.Fajki i wódę oraz spirt trzyma w jednym z pomieszczeń publicznej ubikacji,do którego posiada wyłącznie klucz.Wynosi tego torbami i handluje Wystarczy tylko poczekać jak będzie z tego przybytku wychodziła i ją zhaltować.Ale to chyba za trudne dla chełmskiej Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co tego ? Dzisiaj (10.08.2009 r.) dalej stoją. A więc akcja nie dała rezultatu. Trzeba ją powtarzać az do skutku - wyrzucenia lewych handlarzy. Życzę sukcesu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja nie jestem śledczy ani CBOś ale też wykryłem aferę tytoniową.Kilka razy w miesiącu wożę żonę na zakupy na bazar przy Rampie Brzeskiej.Od dłuższego czasu rządzi tam taka malowana blondynka,którą nazywają Anka.Ona to robi biznes.Fajki i wódę oraz spirt trzyma w jednym z pomieszczeń publicznej ubikacji,do którego posiada wyłącznie klucz.Wynosi tego torbami i handluje Wystarczy tylko poczekać jak będzie z tego przybytku wychodziła i ją zhaltować.Ale to chyba za trudne dla chełmskiej Policji.
WIEC TAK mianowicie powiem ci ze konfidentem to dobrym jesteś a to sie tempi... i tak w ogole to pilnuj swojej dupy a nie czyjeś każdy zarabia jak może ta kobieta zarabia w ten sposób a to juz nie twoja sprawa żyć jakoś musi,widocznie stoisz też tam ze widzisz co ona robi wiec nie jesteś lepszy haha kretynie za trudne to jest dla ciebie ze powinieneś pilnowac siebie i swojego zycia a nie czyjegoś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja nie jestem śledczy ani CBOś ale też wykryłem aferę tytoniową.Kilka razy w miesiącu wożę żonę na zakupy na bazar przy Rampie Brzeskiej.Od dłuższego czasu rządzi tam taka malowana blondynka,którą nazywają Anka.Ona to robi biznes.Fajki i wódę oraz spirt trzyma w jednym z pomieszczeń publicznej ubikacji,do którego posiada wyłącznie klucz.Wynosi tego torbami i handluje Wystarczy tylko poczekać jak będzie z tego przybytku wychodziła i ją zhaltować.Ale to chyba za trudne dla chełmskiej Policji.
Ja z Policji też nie jestem ale za to ze słóżby cełnej owszem i Popieram tego kogos z góry i jeszcze dodam coś od siebie -jak ci żal tyłek ściska to też możesz sobie tam postać i chować nawet w śmietnik ale nikomu napewno nic do tego nie bedzie bo każdy pilnuje swojego nosa ty też powinieneś... nie pisze nawet Ty z dużej litery bo do takich ludzi jak ty nie ma sie szacunku,mieszkam akórat na takim osiedlu gdzie mieszka kilka osób które zajmują sie handlem papierosów i tak dalej rozumiem takich ludzi ich sytuacje dlatego wielki Honor w ich strone że próbuja sobie jakoś radzić i żyć normalnie,nie sadze zeby dla tej kobiety taka praca byla przyjemnaścią ale żyć musi i jakoś sobie radzić ma też napewno rodzine którą musi utrzymać, co może lepiej jak by chodziła kradła twoim zdaniem... zastanów sie troche czlowieku i zajmij sie soba i swoim nosem i popatrz na siebie a następnie na kogoś nie mież ludzi rownież swoją miara bo to ci w życiu nie popłaci...a jesli ci to przeszkadza i jesteś taki biznesmen i masz sary to zatrudnij kobiete i nie bedzie stała się męczyła bo to nie lada przyjemność napewno dla niej tak że w życiu leko nie jest a każdy sobie radzi jak musi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polonistą też nie jestem ale poprzednie oba wpisy wykonały chyba jakieś matoły bo żeby takie" byki" robić to wstyd np: sie tempi , słóżby, akórat, handlem papierosów, nie mież BIERCIE SIE ZA NAŁUKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja polonistą też nie jestem ale poprzednie oba wpisy wykonały chyba jakieś matoły bo żeby takie" byki" robić to wstyd np: sie tempi , słóżby, akórat, handlem papierosów, nie mież BIERCIE SIE ZA NAŁUKE
Jak jesteś taki Mądry To czemu się wypowiadasz tutaj Hipokryto,CHODZ MOŻE ZE MNA PO DYSKUTUJESZ,POROZMAWIAMY JAK TAKI CWANY JESTES TO ŻE RAZ CZY DWA KTOŚ SIĘ POMYLI TO NIE ZNACZY ŻE JEST MNIEJ WYUCZONY BO KAŻDY W ŻYCIU POPEŁNIA BLĘDY NAWET ty CHCIAŁEŚ UDAĆ MADREGO NIE WYSZŁO CI TO OŚMIESZASZ SIE TYLKO PUBLICZNIE i tu się przychodzi komentować temat a nie kogoś kultur też widzę cię nie nauczono ... i tam ktoś użył dobrego przysłowia NIE MIEŻ INNYCH SWOJĄ MIARĄ ciebie też się to tyczy bo jesteś mniej inteligentny od tych wszystkich ludzi... tak że naucz się kultury osobistej zacznij patrzeć na siebie a potem możesz się wypowiadać i podyskutować z ludźmi :)także bierz się za siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmień dilera, albo bierz połowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TAM DALEJ JEST DZIUPLA W PUBLICZNEJ TOALECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...