Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uciekał przed sarną, wylądował w rowie

Utworzony przez Bania, 23 czerwca 2012 r. o 11:59 Powrót do artykułu
2 tygodnie temu- sarna wyskoczyła, auto uszkodzone. Sarna jest własnością skarbu państwa, nadleśnictwo, koło łowieckie, zarządca drogi nie poczuwa się do zwrócenia kosztów naprawy. A spróbuj "zakłusować" na sarnę to pójdziesz do pierdla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy to racjonalne... ale zeby kierowca zawodowy uciekał przed sarną ? w osobówce mogło by sie to skonczyc smiercią gdyby np trafił w drzewo. niedawno w okolicy mojej działki 3 dziewczyny golfem omijały pieska.. jedna nie przezyła tego omijania.. szczęście ze to tylko volvo warte paredziesiąt tysięcy bo ludzkiego zycia nie odkupi za nic ale.. rozwaga.. naprawde lepiej rozmazać zwierzaka niż siebie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupcie gwizdzki na zwierzeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska to poje***y kraj w ktorym skarb panstwa nie placi za szkody wyrzadzone przez dzikie zwierzeta i to jest chore Moim zdaniem ktos tym powinien sie zajac bo takich zdarzen jest cala masa Ja uszkodzilem caly przod i zabilem sarne Wezwalem policje a ta mowi ze kasy nie dostane a ja na to ze biore sarne a oni NIE WOLNO to wlasnosc nadlesnictawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy sarna była trzeźwa? Po co podajecie za każdym razem, że kierowca był trzeźwy? Gdyby był pijany, to rozumiem, przestroga; piłeś - nie jedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że kierowca był trzeźwy." Po co ta informacja? Może napiszcie jeszcze, że kierowca nie był gwałcicielem, pedofilem, faszystą, antysemitą, nie był pod wpływem narkotyków, nie ukradł tego samochodu i nie uciekał przed policją! Domyślnie ludzie prowadzą pojazdy będąc trzeźwymi. Po co ta kłamliwa sugestia, że rzekomo nagminnie przyczynami wypadków jest jazda pod wpływem alkoholu (i dlatego w tym przypadku rozwiewamy wątpliwość), skoro tak nie jest?! Można znaleźć informacje, że najczęstszą przyczyną wypadków jest nie alkohol, nadmierna prędkośc lecz katastrofalny stan polskich dróg - bo np. to nie prędkość na prostym odcinku wyrzuca pojazd z toru jazdy lecz koleiny. http://artelis.pl/artykuly/39719/jakie-sa-prawdziwe-przyczyny-wypadkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...