Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cyrk,cyrk,cyrk... 100 dni minęło, taryfa ulgowa skończyła się - nadszedł czas kiedy gruszki mają pojawić się na wierzbach, zniecierpliwieni mieszkańcy czekają na wielkie inwestycje i powroty młodych na krasnostawskie ziemie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem 100% za Krzyskiem bo on chce działać i pamiętamy jego gorliwośc do projektów więc liczymy na Ciebie Krzysiek w spółpracy z Kościukiem osiągniecie sukces- moje osobiste zdanie. Grunt to się nie zamykać i działać dla dobra mieszkańców liczymy na was! Bo Pani burmistrz bez was nie da rady!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nikt nic nie napisze o tym, że Wielki Król Kefiru i Władca zsiadłego mleka pan Badach zamiast przyjmować do pracy młodych zdolnych przyjął dawnego burmistrza by ten do emerytury docipiał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ta kobieta w ogóle nie nadaje się na to miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że to bardzo dobry wybór i słuszne argumenty. Nie znam człowieka ale nie brakuje snobów, którzy nie szanują drugich i wydają tylko durne polecenia. Młody, sympatyczny i kontaktowy człowiek zrobi wszystko w zespole siła . Popieram wybór i trzymam kciuki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nikt nic nie napisze o tym, że Wielki Król Kefiru i Władca zsiadłego mleka pan Badach zamiast przyjmować do pracy młodych zdolnych przyjął dawnego burmistrza by ten do emerytury docipiał?
Nie wierz we wszystko co usłyszysz. To plota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekretarz to prawa ręka burmistrz/wójta/ prezydenta i każdy z nich chce mieć własnego człowieka któremu ufa., bo to połowa sukcesu. Dlatego paranoją jest wybierania sekretarza w drodze konkursu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli chodzi i Twarożka i Jakubca to plotka, ale ona juz zyje wlasnym zyciem w miscie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W skrócie popieram wypowiedzi serka i nikity. Po pierwsze znam Pana Gałana z gruntu zawodowego, w mojej opinii jest najlepszym wyborem na to stanowisko. Uczciwie to piszę, bo w swoim życiu zawodowym stykałam się z setkami samorządowców, Pan Gałan jest niezwykle rzetelnym i słownym człowiekiem, do tego ma ogromną wiedzę. Muszę przyznać, że wypowiedź Pani Burmistrz o jego usposobieniu to najzwyczajniej w świecie jest prawda :) Niezwykle życzliwy człowiek. Myślę, że takich życzymy sobie na co dzień w urzędach. Nie ma co popadać w powierzchowność i reagować jak petarda na takie artykuły. Przecież to wyniki jego pracy będą o nim świadczyć a nie subiektywne artykuły prasowe :) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ta kobieta w ogóle nie nadaje się na to miejsce
ta...bardzo konstruktywna wypowiedź. Może jednak wypada zaczekać na wyniki jej pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W skrócie popieram wypowiedzi serka i nikity. Po pierwsze znam Pana Gałana z gruntu zawodowego, w mojej opinii jest najlepszym wyborem na to stanowisko. Uczciwie to piszę, bo w swoim życiu zawodowym stykałam się z setkami samorządowców, Pan Gałan jest niezwykle rzetelnym i słownym człowiekiem, do tego ma ogromną wiedzę. Muszę przyznać, że wypowiedź Pani Burmistrz o jego usposobieniu to najzwyczajniej w świecie jest prawda :) Niezwykle życzliwy człowiek. Myślę, że takich życzymy sobie na co dzień w urzędach. Nie ma co popadać w powierzchowność i reagować jak petarda na takie artykuły. Przecież to wyniki jego pracy będą o nim świadczyć a nie subiektywne artykuły prasowe :) Pozdrawiam.
wypowiada się tutaj sekretarka UM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro w mieście pojawiają się głosy, że konkursy sa ustawiane to może po porstu są? Nikt sobie z palca nie bierze takich rewelacji i nie podaje ich do opinii publicznej. Najwyraźniej zachowania niektórych osób zdradzają sam stan rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Gałan to jeden z najuczciwszych polityków w mieście. To co mówi o nim pani burmistrz to święta prawda. Dzięki Bogu, że taki facet znalazł się na tym stanowisku GRATULUJĘ WYBORU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekamy i rozliczymy. Pracowitych, uczciwych i ambitnych. Poprzedni gospodarz - zgodnie z doktryną głoszoną przez nową władzę - doprowadził miasto do społecznej ruiny. Będzie jednak jedynym punktem odniesienia przy końcowej ocenie obecnej ekipy. Dlatego warto nowowładzo, abyś postarała się wpierw zadbać o mieszkańców, a dopiero potem o ciepłe stołki dla popleczników. Lud emerytów i rencistów ziemi krasnostawskiej patrzy Ci władzo na ręce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Gałan to jeden z najuczciwszych polityków w mieście. To co mówi o nim pani burmistrz to święta prawda. Dzięki Bogu, że taki facet znalazł się na tym stanowisku GRATULUJĘ WYBORU
" To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje ... To jeszcze ja –Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory.....".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...