Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Chełmie powstaje Akademia Eurocoptera

Utworzony przez arek, 30 sierpnia 2013 r. o 09:42 Powrót do artykułu
same sukcesy wegiel kopiemy gaz z łupków wydobywamy samoloty budujemy częściami do nich handlujemy . studentów nam przybywa .Co jeszcze obywatele chcielibyście usłyszeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same sukcesy wegiel kopiemy gaz z łupków wydobywamy samoloty budujemy częściami do nich handlujemy . studentów nam przybywa .Co jeszcze obywatele chcielibyście usłyszeć?
  Rakietę na Marsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym którzy potraflą tylko krytykować należy pokazać budynki PWSZ i wyposażenie laboratoriów w Depułtyczach. Nie wnikam w dalsze losy absolwentów szkoły, ale chwała rektorowi Zającowi i władzom szkoły za jej rozwój i dotychczasowe dokonania, które przez wielu uważane były za niemożliwe do zrealizowania. Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w rakiecie kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym którzy potraflą tylko krytykować należy pokazać budynki PWSZ i wyposażenie laboratoriów w Depułtyczach. Nie wnikam w dalsze losy absolwentów szkoły, ale chwała rektorowi Zającowi i władzom szkoły za jej rozwój i dotychczasowe dokonania, które przez wielu uważane były za niemożliwe do zrealizowania. Gratulacje
jak bym Gierka słyszal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same sukcesy wegiel kopiemy gaz z łupków wydobywamy samoloty budujemy częściami do nich handlujemy . studentów nam przybywa .Co jeszcze obywatele chcielibyście usłyszeć?
Pochwal się co ty zrobiłeś w swoim życiu dlo innych. W porównaniu z tobą senator Zając zrobił coś dla tego miasta.Wydaje mi się, że zrobił więcej niż władze Chełma. Można sobie tylko wyobrazić jak wyglądałyby budynki które przejął PWSZ. Teraz są wizytówką miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstanie Akademii Eurocoptera cynikom nienawistnym i złośliwcom rozum odbiera, że Chełm na świat się otwiera i że w PWSSZ będą szkolić mechaników helikoptera. Poczekajcie  troszkę i jak to wszystko ruszy,to dopiero w Waszych głowach rozum skruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie robota dla tych co to nie maja glowy do szkoly ale tez chca dobrze jesc i tak dalej? czy o taka ojczyzne zesmy walczyli zeby tylko poniewierac czowiekiem? a jak juz wierzacy i do kosciola chodzi to go zgnojic i wyrzucic na smietnik hirtorji. ta cala solidarnosc nie miala napychac kieszen bogaczom i innym. to mial kazden cos dla siebie dostac. jak jest teraz widac. ten senatror tylko na pasku wodzi i sam chapie dla siebie i tej smiesznej szkoly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstanie Akademii Eurocoptera cynikom nienawistnym i złośliwcom rozum odbiera, że Chełm na świat się otwiera i że w PWSSZ będą szkolić mechaników helikoptera. Poczekajcie  troszkę i jak to wszystko ruszy,to dopiero w Waszych głowach rozum skruszy.
mniej agresji kolego zbyt dużo już słow wypowiedziano na temat różnych przedsięwzięć a to chinczycy a to sikorski to znow smiglowce węgiel elektrownia  gaz .Politycy a Pan rektor i pan Tofil nimi są bardzo dużo obiecują więc wyborca PYTA co z tego jest realna. Na razie to puste słowa. Lista pomysłów rośnie .Miasto nic z tego nie ma no może troszkę gmina \ciągły huk na niebie\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwal się co ty zrobiłeś w swoim życiu dlo innych. W porównaniu z tobą senator Zając zrobił coś dla tego miasta.Wydaje mi się, że zrobił więcej niż władze Chełma. Można sobie tylko wyobrazić jak wyglądałyby budynki które przejął PWSZ. Teraz są wizytówką miasta.
W tym wypadku nie chodzi o krytykę działań PWSZ tylko o wiarygodność przekazywanych komunikatów. PWSZ zrobiło bardzo dużo i tego chyba nikt nie będzie kwestionował. Ale na tym nie można budować haseł bez pokrycia. Eurocopter chce przede wszystkim sprzedać Polsce swoje śmigłowce. Co będzie jak wygra np. Sikorsky, tego nikt nie wie. Szkoła chce otworzyć nowy kierunek, lepiej wykorzystywać posiadaną bazę i stąd te komunikaty. Natomiast rządzący potrzebują sukcesów i często podpinają się pod sukcesy innych. Im bliżej wyborów, tym bardziej nieufnie do nich będziemy podchodzić.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wypadku nie chodzi o krytykę działań PWSZ tylko o wiarygodność przekazywanych komunikatów. PWSZ zrobiło bardzo dużo i tego chyba nikt nie będzie kwestionował. Ale na tym nie można budować haseł bez pokrycia. Eurocopter chce przede wszystkim sprzedać Polsce swoje śmigłowce. Co będzie jak wygra np. Sikorsky, tego nikt nie wie. Szkoła chce otworzyć nowy kierunek, lepiej wykorzystywać posiadaną bazę i stąd te komunikaty. Natomiast rządzący potrzebują sukcesów i często podpinają się pod sukcesy innych. Im bliżej wyborów, tym bardziej nieufnie do nich będziemy podchodzić.   
budynki to wygoda dla takich pewnie jak Pan i wielkie koszty utrzymania przez Panstwo i biednych studentów.Ich standard odbiega znacznie od poziomu kształcenia . W chelmie studiować może KAZDY . poziom proszę ocenić samemu.NIe chwalmy się czyms czego po prostu nie ma.Zyczę Panu i uczelni sukcesów na miarę miast uniwersyteckich .Ale nie oszukujcie ludzi nie karmicie tania propagandą  mając na uwadze siebie i kilkudzisieciu dobrze zarabiających pracowników szkoły 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budynki to wygoda dla takich pewnie jak Pan i wielkie koszty utrzymania przez Panstwo i biednych studentów.Ich standard odbiega znacznie od poziomu kształcenia . W chelmie studiować może KAZDY . poziom proszę ocenić samemu.NIe chwalmy się czyms czego po prostu nie ma.Zyczę Panu i uczelni sukcesów na miarę miast uniwersyteckich .Ale nie oszukujcie ludzi nie karmicie tania propagandą  mając na uwadze siebie i kilkudzisieciu dobrze zarabiających pracowników szkoły 
:) Jestem zwykłym mieszkańcem Chełma. Nie jestem z PWSZ, nie należę do żadnej partii a do działań SLD i PSL odnoszę się krytycznie. Z tego, co Pan napisał, to być może w PWSZ jest gorzej, niż myślałem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) Jestem zwykłym mieszkańcem Chełma. Nie jestem z PWSZ, nie należę do żadnej partii a do działań SLD i PSL odnoszę się krytycznie. Z tego, co Pan napisał, to być może w PWSZ jest gorzej, niż myślałem. 
Prosta sprawa - na PWSZ rekrutacja trwa: https://rekrutacja.pwsz.chelm.pl/rekrutacja Nie ma to jak dobra reklama. Ile w tym etyki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedę tu studiował do paż. i własnie z powodu tego kierunku (mech. lotnicza) przyjadę aż z brudnego Bytomia. Moim zdaniem Chełm to ładne miasto, a to co dzieje się na uczelni wygląda równie dobrze. Nie narzekajcie, jak już to mówcie jak jest bo jestem ciekawy :D  Dużo słysze o poziomie ale nic konkretnego jedynie "jaki jest każdy wie". Ja nie wiem. Ludzie nie mający głwy do nauki też na tym zyskają w jakiś sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zapomnijmy że rektor na pwsz-cie buduję podwalinę wyborów dla psl-u , rozumiem że robi coś pożytecznego i bardzo się cieszę ale to tak naprawdę jest skutek uboczny przedsięwzięcia politycznego !!! rektor, przewodniczący rady miasta, wice prezydent - wszyscy przykeili się do pwsz-tu bo może być niezłym napędem medialnym dla wyborów do tego teraz kopalnia, łupki , a jak górny będzie startował to przypiszą mu jeszcze zorze , bibliotekę,remonty rond, kładki dla pieszych - to chodzi o to że trzeba wiedzieć koło kogo usiąść i można nic nie robić tylko śmietankę spijać!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...