Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Chełmie zaśpiewają dla potrzebujacych pomocy

Utworzony przez ~zenek~, 14 stycznia 2010 r. o 17:40 Powrót do artykułu
Pan Tokarzewski miał być "gwiazdą" koncertu WOŚP ale imprezę Pana Owsiaka olał!!! Nieładnie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniądze to dawaliśmy tydzień temu temu komu trzeba, a wam kto płaci za występy, czyżby gratis, wątpię i co to za gwiazdy jakoś nie słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pomimo tęgich mrozów, nabytego lenistwa zbiorę się do kupy i pójdę by posłuchać dwóch zespołów: 4 Pory Roq i Joel. Ania fajnie śpiewa a Joel? no cóż... Mariusz to najlepszy wokal po tej stronie Wisły, nie może mnie tam zabraknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały koncert będzie można zobaczyć na żywo na stronie: http://live.echelm.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały koncert będzie można zobaczyć na żywo na http://live.echelm.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert był wspaniały:) Dziękuję za tyle pięknych chwil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełmianka napisał:
Koncert był wspaniały:) Dziękuję za tyle pięknych chwil
szkoda że nie było tej informacji w gazecie, czy znacie może jakiś kontakt do tego chóru? czy będzie może nagranie z koncertu na echelm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacji o koncercie było mnóstwo: w naszym radyjku, w prasie i chyba w każdym chełmskim kościele. Z tego co udało mi się zapamiętać próby Chóru Gospel odbywają się we wtorki i w czwartki o godz. 19.00 w CHDK tel. (82) 563 00 81 wew. 321, 563 02 65, tel./fax. 563 02 65 e-mail: artystyczny@chdk.chelm.pl Mówiono, że zapraszają chętnych do pośpiewania więc wbijaj się jutro wieczorkiem w buty i całą tą zimową resztę i w drogę Szkoda, że nie mam talentu, też bym się wybrała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...