Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W czwartek pogrzeb legendarnego \"Młota\"

Utworzony przez lupus, 24 czerwca 2009 r. o 17:03 Powrót do artykułu
SEMPER FIDELIS !!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma szczeście że wszyscy co pamietają jego "walke" juz nie żyją, jak kradł i mordowal niewinnych ludzi i ilu niewinnnych przez niego zginęło. To jest naprawdę wyklęty Skurczybyk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest ujma dla mnie jako obywatela że honoruje sie takiego przestepcę. duża częśc mojej rodziny walczyła z niemcami i niesety tylko z niemcami, niemcy 2 osoby rostrzelali - ojac babci i wujka, a drugiego wujka zastrzelili z drużyny tego młota. dziadek dostal konia w ramach "przeprosin" tego się nie pamięta, nikt nie wie. moja babcia odeszła po nim, czekała aż zdechnie - wiecie jak go nazywała "s***syn". jej wieś spalili niemcy , mieszkali w ziemiance, aten pan biegal po lesie i jak go ochota naszła to zabieral z obór to na co mial ochotę w imię wolnej polski - nigdy sie nieczym temu krajowi nie przysłużył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...