Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tej szkole uczniowie nauczą się obsługi drona

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2017 r. o 07:47 Powrót do artykułu
umiejętność obsługi wózków widłowych bardziej pożyteczna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła jakoś musi uzasadnić wydatek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, któremu nauczycielowi potrzebna była ta zabawka. Zrozumiałbym, gdyby uczniowie konstruowali sami drona ale czytanie instrukcji obsługi na lekcji to już przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na kursy obsługi smartfona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat schodzi na psy. Produkcja ludzi z dwoma lewymi rękoma osiąga poziom max. Moim zdaniem obsługa gracki i motyki bardziej się przyda gdy dorosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę wszyscy dostają bólu du... Szkoda Wam, że nie możecie takich kursów zrobić sobie, czy o co chodzi? Operowanie dronem to nie jest łatwa czynność, a świadectwo jest niezbędne do latania zgodnie z prawem. Drony są normalnymi użytkownikami przestrzeni powietrznej i w przypadku, gdy operuje nim osoba bez przeszkolenia może spowodować katastrofę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to wszystko jest potrzebne spinacie się jak gacie na *** sam jestem w tej szkole i akurat mam zajęcia z robotyki ponieważ jestem na profilu mechatronik to uważam że mi się to przyda i co też mnie za to z hejtujecie no ludzie trochę pójdźmy w przyszłość ponieważ ona idzie w bardzo szybkim tempie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taniej wyszłoby kupić samochodziki i zrobić wyścigi na korytarzu. I wszyscy mieliby zajęcie. Kurs wózkowy jak znalazł, lecz calkowicie nieprzydatny w Niemczech. W Chełmie nie ma kursu na wózki boczne z wysokim skladowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...