Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wczorajszy karambol w Chełmie spowodowała pijana kobieta

Utworzony przez KRUSowik, 31 marca 2010 r. o 10:58 Powrót do artykułu
ja to widzę tak - pijana grzmotnęła tylko jeden samochód a wszystkie inne nie dostosowały prędkości do warunków na drodze - wiec nie zabardzo wiem jaka ona sprawczyni karambolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...uderzyła w stojące na światłach audi. Audi uderzyło w toyotę, a ta z kolei w mercedesa sprintera" Może się czepiam ale ja na zdjęciu widzę: Toyota w Poloneza a dopiero później był Sprinter:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mówi policja nie zachowała ostrożności i uderzyła w stojące na światłach audi. Audi uderzyło w toyotę, a ta z kolei w mercedesa sprintera
a niebieski Polonez pomiędzy Toyota i Mercedesem to złudzenie optyczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny polonez.. nie dość ze dostał w d*** i po pysku to nawet w gazecie o nim nie wspomnieli może dziennikarz nie uznaje go za samochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to umie mi lubi wypić, 2,8 to niezły wynik, ciekawe ska jechała????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLONEZ BYŁ DZIENNIKARZA.... DLATEGO POMINIETY I SZYBKI REPORTAŻ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się wyrabia z tymi trzydziestkami ? Panowie, to wszystko to wyraźnie z zaniedbania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie Volkswagen ???bo za audi to ford ...czyli kolejny tajemniczy nie oznaczony samochód .sprawa do archiwum X.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chelmonez napisał:
a gdzie Volkswagen ???bo za audi to ford ...czyli kolejny tajemniczy nie oznaczony samochód .sprawa do archiwum X.
To nie Transit tylko Wolskswagen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Co się wyrabia z tymi trzydziestkami ? Panowie, to wszystko to wyraźnie z zaniedbania .
no niestety trzydziestolatkowie albo piją, albo piją za granicą to kto ma zerżnąć porządnie d....sko takiej trzydziestce to biedaczki muszą topić żale w gorzale. a swoją drogą to ta pani zapłaci nieźle za naprawy. jeszcze nie słyszałem żeby ubezpieczalnia zwróciła za szkody wyrządzone po pijaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
regan napisał:
no niestety trzydziestolatkowie albo piją, albo piją za granicą to kto ma zerżnąć porządnie d....sko takiej trzydziestce to biedaczki muszą topić żale w gorzale. a swoją drogą to ta pani zapłaci nieźle za naprawy. jeszcze nie słyszałem żeby ubezpieczalnia zwróciła za szkody wyrządzone po pijaku
fakt - toyota wygląda na całkiem nową - więc ją trochę szarpnie, idąc tropem dlaczego była pijana "mąż za granicą i nie ma kto zaspokoić" - sama sobie zaszkodziła, bo teraz długo męża nie zobaczy - jeszcze będzie musiał posiedzieć zagranicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co jej mąż?w wiezieniu szybko jej potrzeby zostaną zaspokojone,jak ja przerżnie kilka napakowanych w tatuażach gości to już nawet nie pomyśli o mężu,o ile go wogule ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak, nie ma to jak rzetelny artykuł. WW w Audi, Audi w Toyotę a Toyota w Mercedesa. Ciekawe tylko co robi ten Polonez miedzy Toyotą a Mercedesem. Czyżby stał już tam wcześniej zepsuty? A może został dorobiony w Photoshopie? Coś mi się wydaje że nasi kochani redaktorzy nie potrafią nawet opisać tego co widać na prostym zdjęciu. Nie ma to jak przyłożyć się do swojej pracy, w końcu kasa na konto wpada, więc po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A po co jej mąż?w wiezieniu szybko jej potrzeby zostaną zaspokojone,jak ja przerżnie kilka napakowanych w tatuażach gości to już nawet nie pomyśli o mężu,o ile go wogule ma.
Etam tacy napakowani w tatuażach to większość impotenci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezwykle niski poziom artykułu, błędy merytoryczne których nikt nie raczy poprawić skoro już je zauważono, podobnie żenująco niski poziom forum ale czemu sie dziwić skoro Redakcji nie zależy na jakości zamieszczonego materiału to i czytelnik marny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to audi to pewnie bezwypadkowe, mało śmigane małe puknięcie i już się tył składa... dospawany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to audi to pewnie bezwypadkowe, mało śmigane małe puknięcie i już się tył składa... dospawany?
małe puknięcie piszesz - a skąd taka fachowa uwaga??? byłeś tam? - pewnie dla ciebie wszystkie używane audi są spawane i z dużym przebiegiem - luuuuuudzie uprzedzeni i śmieszni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niezwykle niski poziom artykułu, błędy merytoryczne których nikt nie raczy poprawić skoro już je zauważono, podobnie żenująco niski poziom forum ale czemu sie dziwić skoro Redakcji nie zależy na jakości zamieszczonego materiału to i czytelnik marny
tak a Ty jesteś panem i władcą wszech świata, nieomylny i wspaniały, największym mędrcem na świecie - kłaniamy się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fachowy opis napisał:
małe puknięcie piszesz - a skąd taka fachowa uwaga??? byłeś tam? - pewnie dla ciebie wszystkie używane audi są spawane i z dużym przebiegiem - luuuuuudzie uprzedzeni i śmieszni!!!
tak, zapewne cała siła uderzenia skumowała się na tym biednym audi a wszystkie inne auta mają kosmetyczne uszkodzenia... dzielne audi wzięło na siebie czerwonego busa dzięki temu inne auta z przodu nie mają innych uszkodzeń... takie uszkodzenie jak na zdjęciu nadaje się do kasacji tego auta, już wcześniej się nadawało zanim do tej stłuczki doszło, ale zapewne właściciel podklepie i sprzeda jako niebite/mało śmigane... jasne, że takie audi ma średnio ze 300 tys. przebiegu, jest zwykle z 3 ręki i niestety miało jakieś większe albo mniejsze zdarzenie drogowe (czysta statystyka, duży przebieg, wiele lat jazdy = niemal 100% szansy na stłuczkę, wypadek, inne zdarzenie)... Ty pewnie wierzysz, że właściciel kupił to auto w salonie (czyli majętny gość) i przez 10 lat ciągle jeździ tym autem bo ma taki kaprys... (jeździ starym choć ma kasę na nowy z salonu)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.rwa za przeproszeniem,a co wy sie czepiliscie tego nieszczesnego AUDI,co ono komu jest winne jak wjechała w nie pijana baba?czy to wazne ze ma ono na liczniku 300tys. lub było po wypadkowe?przeciez to nie ono spowodowało kolizję,a to że sie złożyło to tylko plus dla tych pozostałych aut,nawet powinni być wdzięczni kierowcy tego AUDI bo jak widac na zdjeciu to hamował że aż gumę paliło żeby nie uszkodzic pozostałych aut.(dla jasnosci-nie jestem fanem AUDI anie żadnej marki Niemieckiej ale takie opinie mnie poprostu wku...ają,czepiacie sie nie tego auta co powinniście.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...