Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej policjantów na ulicach

Utworzony przez Gość, 26 lutego 2008 r. o 07:21 Powrót do artykułu
chyba pan redaktor przeczytal o tym informacje w super tygodniu i dlatego tak pozno:)hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo w Nowym Tygodniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu walka nowego.. moze w cipce maryny... robert odpusc ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,pobrali pistolety P-64 starsze od nich.Zapewne z lat 70-tych ubiegłego wieku. Jeszcze nie wiedzą w co wdepneli. A satysfakcję to będą mieli komendanci jak wezmą kasę za ich wyniki. Szkoda mi tych młodych ludzi,za 5-6 lat będzie im już wszystko jedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olddog napisał:
Tak,pobrali pistolety P-64 starsze od nich.Zapewne z lat 70-tych ubiegłego wieku. Jeszcze nie wiedzą w co wdepneli. A satysfakcję to będą mieli komendanci jak wezmą kasę za ich wyniki. Szkoda mi tych młodych ludzi,za 5-6 lat będzie im już wszystko jedno.
Olddog-u walisz farmazony, aż przykro cię słuchać. Widać takiz ciebie glina jak z koziej du..y trąba i nic ci nie pozostało tylko malkontenctwo. Pewnie przyjąłeś się za komuny i nie możesz pojąc że teraz jest tak "jak pracujesz to awansujesz".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie Lolek też mi szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...