Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej przestrzeni dla busów

Utworzony przez olo, 3 września 2007 r. o 21:53 Powrót do artykułu
Ci panowie którzy jeżdżą busami mają "gdzieś" kierowców, którzy niestety również dzielą problem ciasnoty na Popiełuszki.Trudno, czasem stoją w kolejce oczekując na miejsce na przystanku, tu nie widzę problemu - czekają bo nie mają innego wyjścia, ale krew mi się burzy jak ucinają sobie pogawędki obok busa na wolnym pasie jezdni tym samym blokując przejazd całkowicie. Po zwróceniu uwagi zachowują się jak panowie i władcy tego terenu a tak naprawdę to powinni jak najmniej utrudniać innym uczestnikom ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale odkurzyłem stary temat ze względu na niebezpieczeństwo czychające ze strony kierowców busów. Mało na szczęście nimi podróżuje, ale z tego co widzę i słyszę to rodzi się pytanie, czy ICH nikt nie kontroluje? Wpychają do busa tyle pasażerów, że igły nie można wsadzić, prędkość z jaką sie poruszają to już norma, że stówa i więcej nie schodzi z licznika, a arogancji już nie wspomnę. Oczywiście nie można wszystkich mierzyć jednakową miarą, ąle w większości przypadków jest tak jak napisałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...