Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wieża w Stołpiu będzie miała nowego gospodarza?

Utworzony przez ~Wyborca~, 25 lutego 2010 r. o 16:50 Powrót do artykułu
I aby do wyborów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę w możliwości pana wójta i sekretarza gminy.Chałupa Pauliny Hołysz rozwalila się , obiekty podworskie w Uhrze koło Pani Chomik też.Kapliczka w pokrówce też.Wszędzie wójt deklarował ochronę zabytku przed zniszczeniem.Będe po tym artykule protestować u wojewody i marszałka o Pani Rudnik nie bardzo rozumię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba duże wyzwanie, trzymam kciuki i życzę gminie, aby udało się stworzyć godne uwagi i przyciągajace turystów miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś chce się zająć "więżą sierotą". Bo do tej pory była niczyja. Tak naprawdę to trudno się nawet przy niej zatrzymać bo nie ma parkingu. Może te pomysły są dla Niej szansą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina dostała kasę z unii na budowę super boiska i rozbudowę naszej szkoły w Stołpiu, to i przy wieży zrobią WRESZCIE to czego inni nie zrobili przez tyle lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba pierwsza taka inicjatywa w naszym mieście. Przecież wieża od zawsze była na fotografiach, plakatach i pocztówkach kojarzonych z Chełmem. Może trzeba żeby każdy z nas przeznaczył 1 złocisza na nasz Regionalny Symbol. Albo niech gmina zastrzeże znak towarowy i pobiera stosowne opłaty będzie na utrzymanie zabytku jak znalazł. Życzę wójtowi aby udało mu się ożywić to miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szwendam się po świecie już dobrych parę lat i żal d..ę ściska jak mijam kilka razy w tygodniu dolinę w Stołpiu, w wielu miejscach Europy nawet kupa gruzu na pustkowiu, dobrze opisana w przewodniku i reklamowana gdzie się da przyciąga tłumy turystów, a parkingi po 3 euro. Ile nam trzeba czasu, żeby zrozumieć co posiadamy.??!! Jak będzie ściepa to się dorzucę i bardzo dobrze, że wreszcie jest pomysł i zainteresowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skończy sie jak zawsze, proponuje przenieść tam fotoradar, a naprawdę knajpa w wieży to byłby bajer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konserwator zabytków trzyma łapę i ten obiekt poloży w gruz.A wójt no cóż ma temat na wybory tak jak i internet czy boiska na których już chwasty rosną.Pózniej powie że radni nie pozwolili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ninka napisał:
Konserwator zabytków trzyma łapę i ten obiekt poloży w gruz.A wójt no cóż ma temat na wybory tak jak i internet czy boiska na których już chwasty rosną.Pózniej powie że radni nie pozwolili
Myślę że to najlepsze podejście do sprawy "na pewno się nie uda, a wszystko jest robione tylko by się wyborcom przypodobać, po co robić boiska skoro na nich porosną chwasty, bo mi sie nie chce na nie wyjść, czy internet skoro nie wszyscy mogą z niego skorzystać - bo nie obejmuje całej gminy w 100% - lepiej posiedzieć przy monitorku i ponarzekać jaki ten świat kulawy i nas nie rozumie - kiedy my jesteśmy tacy chętni do działania"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... "chwasty na internecie"? ... kolego zmień dilera bo coś ci towar nie służy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knajpa koło wieży to jest pomysł !!!, taka w drzewianej chałupie i chleb ze skwarkami, pieczone prosie, gorzała w glinianych kubkach, a do stołu podają dziewki tylko w samych przepaskach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka nasza Polska cała .... jest chętny do roboty, chce szukać kasy, ma chęci i pomysły, znalazł takich co chcą pomóc ... a tu już go rozliczają, argumenty ni pies ni wydra, może dotychczasowy gospodarz nie dotykał tematu bo zamiast mu pomagać to by mu tą robotę życzliwie utrudniali ... skąd u ludzi taka deprecha i zawiść ... nałóg, choroba czy pasja ??? ot nasze przywary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filozof napisał:
Taka nasza Polska cała .... jest chętny do roboty, chce szukać kasy, ma chęci i pomysły, znalazł takich co chcą pomóc ... a tu już go rozliczają, argumenty ni pies ni wydra, może dotychczasowy gospodarz nie dotykał tematu bo zamiast mu pomagać to by mu tą robotę życzliwie utrudniali ... skąd u ludzi taka deprecha i zawiść ... nałóg, choroba czy pasja ??? ot nasze przywary.
dobrymi checiami i piekło wybrukowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dam szansę nowemu właścicielowi ... za rok wrócę do tematu i ocenię efekty, bo ani ja ani mój 76 letni dziadek nie pamiętamy żeby ktokolwiek i kiedykolwiek chciał coś przy tej wieży zrobić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i na co to wójtowi było, jeszcze dobrze się nie zaczęło, a już krytykują ... chyba się boją, że się udo czy cóś??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam sie ciesze dobry pomysl super sprawa ze wkoncu ktos sie czyms zainteresowal nie narzekajcie cos slabo widzicie duzo sie dzieje w gminie wrocilem po 5 latach i coż zmiany totalne normalna droga boisko po dordze, świetlicę budują, internet dziala i prosze o ogromnym zaskoczeniu moi rodzicie zapisali sie na solary ja jestem miele zaskoczony az zal wyjezdzać nie ma jak Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny wójt bardzo dużo zrobił, nie ma co narzekać.W Uhrze piękna szkoła, boiska, chodniki... W gminie petent jest załatwiany w sposób kompetentny i sympatycznie. Dajcie spokój, jest kryzys a w gminie cos sie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...