Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa: Perukowiec zasłaniał baner, więc go wycięli

Utworzony przez evka, 26 listopada 2013 r. o 13:28 Powrót do artykułu
Kiedyś w "zieleni" pracowali specjaliści. Zawodowo zajmowali się drzewami, krzewami, trawnikami, a dzisiaj robią to ludzie, którzy nie mogli znaleźć innej pracy i nie mają pojęcia jak ładnie przycina się drzewa, czy krzewy. Nie wiedzą też w jakiej porze roku powinno to nastąpić. Takie oszpecenie krzewu nie jest wyjątkiem. Podobnie jest z przycinaniem drzew w innych miastach. Jak widać jednak myślących jak p. T.jest wielu - najpierw musi coś szpecić, aby później być może ładnie wyglądało. Szkoda, że zakute łby nie wpadną na to, że umiejętne przycięcie drzew i krzewów sprawia, że zawsze są one ozdobą dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym roku to może i zacznie odbijać i odrastać ale żeby wyglądał tak jak przed wycinką to kwestia kilku lat. No tak ale ważniejsza zabytkowa ŚCIANA i baner. Rzeczywiście było co odsłaniać - kawał zabanerowanej ściany: http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Ma%C5%82a_Synagoga_we_W%C5%82odawie.jpg    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D
  Ciekawe, od kogo i ile kasy dostajesz za takie spamowanie... Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Telepko (...sorry, nie pana wina-niemniej - są przecież urzędy stanu cywilnego, gdzie można zmienić sobie nazwisko na jakieś bardziej...normalne ..? ) - czy nie uważa pan, że ten badyl po perukowcu - należy jak najszybciej usunąć, a na wiosnę - powinien pan za własne (nie państwowe!) pieniądze - zasadzić cały szpaler nowych, pięknych krzewów tego samego gatunku ??? A nie - czekać, aż przyroda - naprawi to, co pan - wandal na państwowym garnuszku - zniszczył! No - i -przy odrobinie honoru - ...natychmiast należy złożyć dymisję - z powodu braku nadzoru nad powierzonym mieniem oraz - z powodu braku hierarchii wartości spraw. Po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie jest tak ważne jak żydków synagoga. Nawet gdyby tam był pomnik jakiegoś narodowego bohatera to żydki ważniejsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...