Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa: Pijany ginekolog czuwał nad ciężarnymi kobietami

Utworzony przez wlodawiak, 6 sierpnia 2009 r. o 13:07 Powrót do artykułu
A stan zdrowia pozwalał na dopuszczenie do pracy? o chlaniu przez litość nie wspomnę. Ciekawe który to koleżka zdecydował o stanie zdrowia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal,mam tylko nadzieję że dyr.Wiśniewski nie ukręci łba sprawie i ten lekarz poniesie konsekwencje tego czynu.Wraz z grypą znajomych b ędziemy się tej sprawie dokładnie przyglądać.Trzeba to koniecznie nagłośnić,.Oddział ginekologiczny we Włodawie słynie z "tego typu aferek"Mam nadzieję że ta będzie ostatnia i środowisko lekarskie się tym razem zjednoczy i w dobrej sprawie wywali spośród siebie "czarną owce"a nie bęzdie jej bronić,np,wciskając opini publicznej,że nie był pijany tylko najadł się jabłek lub wypił za dużo syropu!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK LEKARZ MOZE LEKAZA POSADZIC W ARESZCIE JAK REKA REKE MYJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko jedna sprawa. Zawsze w podobnych sytuacjach podawane jest imię i pierwsza litera nazwiska. Dlaczego w tym przypadku w żadnych informacjach takiej wiadomości nie ma. Ktoś pewnie chce załagodzić sprawę i poczekać aż wszystko przycichnie. A tak naprawdę wszyscy powinniśmy wiedzieć, co to za nieodpowiedzialna osoba. Sama jestem w ciąży i aż ciarki mnie przechodzą na samą myśl, że tego dnia to ja mogłam być pod opieką tego lekarza. SZOK!!! Powinniśmy oglądać zdjęcia takich ludzi, bo każda kara to dla nich za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inga_00 napisał:
Zastanawia mnie tylko jedna sprawa. Zawsze w podobnych sytuacjach podawane jest imię i pierwsza litera nazwiska. Dlaczego w tym przypadku w żadnych informacjach takiej wiadomości nie ma. Ktoś pewnie chce załagodzić sprawę i poczekać aż wszystko przycichnie. A tak naprawdę wszyscy powinniśmy wiedzieć, co to za nieodpowiedzialna osoba. Sama jestem w ciąży i aż ciarki mnie przechodzą na samą myśl, że tego dnia to ja mogłam być pod opieką tego lekarza. SZOK!!! Powinniśmy oglądać zdjęcia takich ludzi, bo każda kara to dla nich za mało.
Twoja ciąża to wyłacznie sprawa twoja i twojej rodziny. Chcesz mieć komfort opiekę lekarską to zgłoś się do dobrego lekarza ,zapłać mu i będziesz miała prawidłową opiekę. Tak jest na całym świecie.I co to znaczy "każda kara to dla nich za mało" .Facet powinien wylecieć z pracy i tyle.Jak każdy pracownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO MISI. czy dziwi Cię że każda kara to za mało? a jakby on przyjmował poród lub robił badania w takim stanie i coś by się stało matce albo dziecku to kto by odpowiadał????koleś jest poprostu nie odpowiedzialnym gnojem. dziecko mogło by być na przykład kalekie po jego porodzie ale co to dla niego to nie jego byłby problem. a propo płacenia za opiekę medyczną, to po co płacimy tyle składek żeby potem za każdego lekarza i tak płacić prywatnie???bez sensu, czy może po to żeby napewno był trzeźwy??? zaczyna się patologia, to trzeba tępić w zarodku a nie bronić tak jak Ty to robisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a w czwartek po tej wpadce ten sam lekarz przyjmował w przychodni pacjentki ????..żenada ....a tak wogóle pijaństwo od dawna w szpitalu ,brak dyscypliny w tym zakładzie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dr Krzysztof Borowiecki - zawsze jest na 3%.2% to jak na niego za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że sobie popijał to było wielu osobom wiadome. Nie chce podawać tu nazwisk bo to forum publiczne ale ogólnie mogę powiedziec ze bardzo welu lekarzy których napewno znacie lub ich nazwiska obiły sie Wam o uszy zanim rozpocznie operacje strzela sobie kielicha na "pewniejszą rękę". A tak sie składa że ów doktor Borowiecki na kilka dni przed tym skandalem odbierał u mnie poród, i co ciekawego mial nienaganny humor, jak zawsze zapewne. I nie mogę się na nic uskarżać bo wszystko było w porządku, pomimo iż dziecko było naprawde duze i było cieżko. Nie pochwalam takiego zachowania oczywiscie, ale mysle że nagłosnienie na całą Polskę to troszkę za wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...