Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mieszkańcy powinni teraz zrobić referendum i odwołać burmistrza miasta i radnych co głosowali za tym podatkiem od deszczu ! Już gdzieś w Polsce tak zrobiono i pogoniono takich "mądrych" samorządowców !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatek nie jest złym pomysłem, niestety coraz większe obszary miejskie są bezmyślnie betonowane a potem ludzie się dziwią, że ich zalewa albo, że kanalizacja jest niewydolna, niewydolna jest właśnie z tego powodu. Jeśli pieniądze mają pójść na modernizację sieci kanalizacyjnej to nie mam nic przeciwko i jeśli w końcu skończy się to idiotyczne betonowanie każdej powierzchni to tym bardziej. Zanim zaczniecie krytykować proponuję trochę ruszyć głową !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatek nie jest złym pomysłem, niestety coraz większe obszary miejskie są bezmyślnie betonowane a potem ludzie się dziwią, że ich zalewa albo, że kanalizacja jest niewydolna, niewydolna jest właśnie z tego powodu. Jeśli pieniądze mają pójść na modernizację sieci kanalizacyjnej to nie mam nic przeciwko i jeśli w końcu skończy się to idiotyczne betonowanie każdej powierzchni to tym bardziej. Zanim zaczniecie krytykować proponuję trochę ruszyć głową !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnać taki dobrodziei kundli co szczekają tylko aby się załapać do koryta!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...