Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Marku !!! Niech Pan się nie poddaje !!! Przecierz ten Festiwal to Pana zasługa. Nie wyobrażam sobie, aby kto inny organizował Festiwal we Włodawie. Liczę, że Pan udowodni wszystkim w tym przetargu, że tylko Pan potrafi stworzyć niepowtarzalną atmosferę festiwalu. Trzymamy za Pana kciuki !!! Ja i wszyscy uczestnicy pleneru malarskiego z Okuninki w 2007 roku. M.J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak ! Z całym szacunkiem do konkurentów,ale to p.Marek jest pomysłodawcą,więc już niech tak zostanie.Nie mogę się doczekać kolejnej edycji. Pozdrawiam serdecznie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do tych, którzy uwazają Pana B. za pomysłodawcę festiwalu: w którym roku odbył się pierwszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna rzecz byłem z rodzina z Anglii bardzo im sie podobalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...