Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojsławice: Sprawca śmiertelnego wypadku wciąż nieznany

Utworzony przez sernik, 29 sierpnia 2011 r. o 16:26 Powrót do artykułu
mogę się założyć o skrzynkę piwa "Perła mocna", że to Jakub Wędrowycz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mogli być troglodyci albo czarownik iwanow znów sie uaktywnił - ewentualnie dinozaury z Czarnobyla lub wampiry - tak czy siak lepiej się zapytać Jakuba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy wy jesteś głupi, zginął człowiek a Wy jeszcze z tego sobie zartujecie;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Semena Korczaszko wcoorvili i mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się składa ze znałem tego człowieka dobry chłop był zostawił troje dzieci a wy se jaja robicie zal ręce opadają bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem nie śmieję się z osoby która zmarła(nigdzie tak nie napisałem,a jedynie przytaczam fikcyjną (!) postać, i powieść fantastyczną rozsławiającą miejscowość Wojsławice na całą Polskę), ani Broń Boże z tego kim ten człowiek był. Jedyne co mnie bawi, to żadnych konkretów w tej wiadomości na temat tego kto popełnił przestępstwo uśmiercając życie ludzkie, a się o nim więcej pisze, niż o osobie która zmarła, to jest problemem! Zapewne gdyby go złapali, to nikt prócz miejscowej ludności nie wiedziałby w ogóle o tym wydarzeniu. Takie małe porównanie, wywrócę się na ślizgawce w zimie, przykrytą białym puchem, uderzę się w głowę i umrę. Czy ktoś o tym napisze i będzie czynił larum? ... no chyba nie. Pomijając już mnie, bo zapewne za tę wypowiedź połowa czytelników "Dziennika Wschodniego" mnie znienawidzi, to każde życie jest tak samo ważne, a nie tylko to opisane w gazecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.patole.pl Patologiczne Oblicze Internetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qq napisał:
tak się składa ze znałem tego człowieka dobry chłop był zostawił troje dzieci a wy se jaja robicie zal ręce opadają bez komentarza
Czworo dzieci zostawił a nie troje jakoś słabo go znałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej zastanówcie sie co wy piszecie??!! chłopak zostawil czworke dzieci i zone ! pomyslcie co oni musza czuc jak czytaja wasze idiotyczne wypowiedzi! postawcie sie na ich miejscu ... ;/ ^^^^^^^^^^ u ludzi w dzisiejszych czasach jest całkowity brak współczucia i zero jakiegos taktu........ -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
ej zastanówcie sie co wy piszecie??!! chłopak zostawil czworke dzieci i zone ! pomyslcie co oni musza czuc jak czytaja wasze idiotyczne wypowiedzi! postawcie sie na ich miejscu ... ;/ ^^^^^^^^^^ u ludzi w dzisiejszych czasach jest całkowity brak współczucia i zero jakiegos taktu........ -.-
uwierz mi,że oni tego czytać nie będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...