Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a to już można bawić się na dyskotece?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop ze wsi ucieknie ale wieś z chłopa nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bądźcie obłudni- znam przypadki gdzie "mieszczuchy" gardzący wieśniakami gorzej się zachowują niż ustawa przewiduje! rywalizacja zawsze towarzyszyła człowiekowi, ciekwe że "miejscowe panny" takie neutralne w tej kwestii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe a lokalnym pannom bylo i tak wszystko jedno kto wygra wazne ze banda wiejskich niedorozwoi sie po mordach oklada:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki Post. Qvo Vadis - dokąd idziesz człowieku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważają że sa ponad wszystkich w wierze i Co,obsrańcy do KOŚCIOŁA,Modlić się bo ście MIAsta zniszczyli i wsie wykończyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejskie mordobicie.Buraki po zimowym śnie się obudziły.Szkoda,że w ruch nie poszły sztachety i cała biżuteria rolnicza.No i szkoda,że nie polała się krew jak to bywa wśród wiejskiego gnojarstwa (śmierdzącej kawalerki). A co na to lokalny kościół kat?Przecież przykazanie mówi:w czasach zakazanych zabaw hucznych i wesel nie urządzać.Myślę,że pleban na tych chłystyków powinien nałożyć pokutę.Najlepiej finansową.Każdy powinien wpłacić na rzecz miejscowej parafii po 500 PLNów.I jeszcze na kurię,na bankrutujące rydzyjko,na telewizornię spod znaku ojca grzybka,na jego dzieło boże.A wogóle co to zabójka?Po takowej powinien być conajmniej jeden dawca organów......Oprócz rozumu. Wiejskie gnojarstwo powinno jechać w pole,wywozić gnój,nawozić rolę.Gdyby toto solidnie popracowalo to by im odechciało się bójki.A na szrwark do plebana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
News roku! chyba przestane na ten portal wchodzić i nie będe sobie psuł dnia czytając jak jakieś wiejskie półgłówki się pobiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest cel podawania takich informacji. Chyba tylko podniesienie nakladu w okolicznych wsiach. Kazdy kawaler bedzie mogl poczytac o sobie w gaziecie, kto wie moze zostawi sobie na pamiatke i dzieciom pokoze! Zenada, takie burackie historie opisywac na gaziecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie macie ciekawszych wydarzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal zalem, ale ten gosc co taki wywód pier... to chyba ma coś na poważnie z głową, mozę przejdziesz sie trolu do specjalisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati napisał:
żal zalem, ale ten gosc co taki wywód pier... to chyba ma coś na poważnie z głową, mozę przejdziesz sie trolu do specjalisty
Czy ty przypadkiem nie zaliczasz się do tej grupy,która idąc na dyskotekę psika się dezodorantem "Czar Pegeeru" i zabolała prawda o wieśniakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykul zenujacy swiadczy o poziomie dziennikarza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogut na wieży, na wieży kogut zapiał i kury uœpiły się, hey A ktoœ półsłodkie odbija w mroku Bracia sokoły pijš - no nie? W przepysznie rżniętej wina szklanicy zasnął gdzizieś na dnie musztardy smak A gdyby wszystkie gardziołka zliczyć tto jak my pili, no to pił tak: jo, Miecek Chaliniok, Rumek Stramka młodszy Stramka, Jędrek od Kapliców, i tyn.. wiecie no tyn. A co było potem, co potem było niech Wam opowie mój tęskny spiew hey, jak nas napadło liczebną siłą, pi razy oko dwudziedziestu trzech. Zapłaczum ojce, zaplaczum matki zemglone lube padnom na wznak Bo sie zaczęły okrutne jatki, a jak mi bili, no to bił tak: jo, Miecek Chwaliniok, Rumek Stramka, młodszy Stramka, Jędrek od Kapliców, i tyn.. wiecie no tyn. A wœród nocnej ciszy, wśród ciszy nocnej, zabrzmiał bojowy okrzyk łooo Ty!!! i juz kolega trafiony mocniej zmrużył oczeta, o szczęściu śni. A gdy w miasteczku świt wstawał złoty, gdy się na wieży obudził ptak przez oczeredy błota i płoty, jak uciekali, uciekoł tak.. jo, Miecek Chaliniok, Rumek Stramka młodszy Stramka, Jędrek od Kapliców, i tyn.. wiecie no tyn... no, tyn świetej pamięci no...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEMA JAK DOBRA SZTACHETUWA WIEM COS O TYM , SIE MA NA KACIE KILKA NIEZLYCH IMPREZEK NA WYJAZDACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Wołoskowoli to silni się tylko czują u siebie i w grupie, nad J.Białka nie raz już spier... od naszych pał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A BRONY LATAŁY W POWIETRZU??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HaHa ludzie wiecie co???? ŚMIESZĄ mnie te wasze komentarze:) Po 1. Nie wiecie jak było to nie piszcie głupot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo takiej bujdy to ja jeszcze w życiu nie słyszałam jak to!!!! jak można wogóle takie coś wymyślać!!!!??? Po 2. To widzę , że na tym forum to nie złe cwaniaczki są! Ale chyba tylko w gębie:) hehe A po 3. To zajefajne zdjęcie ktoś wstawił nie ma co!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej cwaniaczki!!!! widze że was jest dużo tu na forum i lubicie krytykować ludzi pomimo tego że nie znacie całej prawdy i nie wiecie jak to było. Kieruje to do tych deb***i co piszą zacytuje "Buraki" sami jesteście burakami i te wasze słownictwo jest żenujące, sami jesteście wieśniakami obchlasty nie obrażając wszystkich. A co do Wołoskowoli to wara od niej. A ten koleś co pisał o j. Białce niech lepiej polnuje swojej mordy bo znając takiego to sam pewnie nie źle spiepsza jak się tupnie. A jeżeli chodzi o miejscowe laseczki to chociaż widać że są lubiane i na poziomie, fajne z nich dupy!!!!! A i jeszcze jedno zastanówcie się lepiej nad tym co piszecie obrażając Wołoskowole bo nie znacie ich za dobrze żeby krytykować liczcie się ze słowami!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Kotek:)' date='23.03.2010, 18:08:21' post='255162'] HaHa ludzie wiecie co???? ŚMIESZĄ mnie te wasze komentarze:) Po 1. Nie wiecie jak było to nie piszcie głupot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo takiej bujdy to ja jeszcze w życiu nie słyszałam jak to!!!! jak można wogóle takie coś wymyślać!!!!??? Po 2. To widzę , że na tym forum to nie złe cwaniaczki są! Ale chyba tylko w gębie:) hehe A po 3. To zajefajne zdjęcie ktoś wstawił nie ma co!!! Tylko ,że to nie z tej imprezy... Chyba coś się wam poje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...