Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP: Szykujcie pieniądze, chore dzieci czekają

Utworzony przez czarna, 7 stycznia 2009 r. o 16:30 Powrót do artykułu
Moglby mi ktos powiedziec o ktorej godzinie i skad bedzie mozna zdawac probny egzamin prawa jazdy??? Z gory dziekuje bo chcialabym sie sprawdzic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 10tej do 12tej na deptaku - zapraszamy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle pomijani są wolontariusze ze sztabu w II LO w Chełmie. ich też wyjdzie masa, i również będą się dwoić i troić, by uzbierać całe puszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha , tzw. chelmskie "VIP-y" (czyli w wiekszosci buraki oderwane od pluga) nie spia po nocach myslac jak posplacac zaciagniete kredyty bo recesja dotknela i nasz kraj. No chyba ze odpicowane nowe autka z amerykanskich szrotow pojda pod mlotek (aukcyjny lub komornika.......ciekawe kto bedzie wczesniej) Happy days panowie biznesmani od siedmiu bolesci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram kolegę/koleżankę ever. Też jestem ze sztabu w II LO i liczyłam, że chociaż zdanie tu o nas będzie... Nas jest więcej niż 40! Co prawda formalności załatwiane w ostatniej chwili, ale liczy się efekt końcowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jejciu, co za roznica czy napisali, czy nie... sztab w 2lo byl na liscie rezerwowych wiec do konca nie bylo wiadomo czy w ogole bedzie funkcjonowal i na jakich zasadach... w przyszlym roku radze sie zglaszac wczesniej tj w terminie, a najlepiej wszesniej niz te 2 dni przed jego upływem (:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...