Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to powodzenia... do konca zycia miec na sumieniu zycie 2 kumpli plus splata odszkodowan. tak to jest jak sie jezdzi i pije %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ladnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co obrońcy i krzykacze ??? Co teraz macie do powiedzenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się było domyśleć... Ciekawe co na to głowni obrońcy którzy byli tacy aktywni na forum w poprzednim artykule nt. tego wypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* Swojak * PipPipPipPip * Grupa Użytkownicy zarejestrowani * Postów 120 * Rejestracja wczoraj, 14:28 Napisano wczoraj, 15:11 #132 Wyświetl postUżytkownik Gość dnia 15 styczeń 2011 - 14:50 napisał przypadek? oszalałeś człowieku? przez przypadek się napił i przez przypadek wsiadł za kierownicę? no to ja ci powiem, że to nie przypadek, zrobił to z pełną świadomością - napił się i wsiadł za kółko - a tak robią tylko bandyci, przestępcy, potencjalni mordercy, więc zważ kogo bronisz, a że był fajny, no to co? bandyci, przestępcy i potencjalni mordercy też dla swoich kumpli są fajni, ciekawe tylko co to za kumple, może tacy sami... Czlowieku a powiem ci ze akurat kierowca byl trzezby...a pasazerowie pod wplywem alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lef napisał:
I co obrońcy i krzykacze ??? Co teraz macie do powiedzenia ?
Obrońcy leczą sobotniego kaca. I kleją zderzaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie leczą kaca, są tu. ja jestem. ale po co z Wami dyskutować? Wy wiecie swoje i macie swoje zdanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak z drugiej strony, czy kierowca tych chłopaków wciągał na siłę do samochodu, aby z nim jechali?, chyba widzieli że jest pijany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się wraca z disko Vieśwagenami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kropka. napisał:
nie leczą kaca, są tu. ja jestem. ale po co z Wami dyskutować? Wy wiecie swoje i macie swoje zdanie..
A o czym tu dyskutować? Idź do kościoła i pomódl się za spokój Ich dusz. Sprawcą zajmie się bezmiar sprawiedliwości. Może w zawiasach dostanie jeśli znajomości mają rodzice... Na to, że wyciągniesz Ty lub Twoi koledzy, jakiekolwiek wnioski, raczej nie liczę. Może z wiekiem przyjdzie opamiętanie (jak dożyjecie). Oby nikt postronny nie stracił życia lub zdrowia przez bezmózgowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakich zawiasach? Za dwie głowy ma 8 lat paki lekką ręką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie leczą kaca, są tu. ja jestem. ale po co z Wami dyskutować? Wy wiecie swoje i macie swoje zdanie.." [/quote] Ach zdradź nam jakie jest twoje zdanie ! biorąc-mam nadzieję-rzeczywistość pod uwagę Niech zgadnę...ktoś na siłę wlał mu wódeczki do gardekła i przystawiając lufę do skroni kazał jechać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O,dawno już nie byłem w Chełmie...czy ktoś mi podpowie jakie to skrzyżowanie ? Czyżby z Trubakowską ?(na pierwszym zdjęciu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samochod pewnie od tatusia. ciekawe jak sie tatus czuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dac łbom taki samochod to wezmie sie napije i wsiadzie za kierownice , zycze temu typowi zgnicia w wiezienieuuu!!! On jest zabojca , zabil 2 osoby umyslnie bo pijany wsiad l za kierownice i wiedzial ze moze zabic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknij d*** ty wyzej lamusie. Sami wsiedli do samochodu z nim a sami bali sie kierowac bo byli naje***i sami mu kazali jechac baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
zamknij d*** ty wyzej lamusie. Sami wsiedli do samochodu z nim a sami bali sie kierowac bo byli naje***i sami mu kazali jechac baranie
No całe szczęście, że tak było. Już myślałem, że to on im kazał wsiadać do pijanego Volvo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty lamusie sie zamknij , jechal pijany i zabil 2 osoby niech zgnije w wiezieniu ten pijany łeb!!!! ciebie tez powinni zamknac ale na psychiatrii wiesniaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal mi Ciebie, zycze tobie takiej tragedii jaka my teraz przezywamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
zamknij d*** ty wyzej lamusie. Sami wsiedli do samochodu z nim a sami bali sie kierowac bo byli naje***i sami mu kazali jechac baranie
Naucz sie czytac napinaczu z gimnazjum Pijany kierowca to pijany kierowca lamusie internetowy hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...