Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wytyczno. Motocyklista wjechał do rowu

Utworzony przez jest bezpieczniej, 13 września 2014 r. o 22:18 Powrót do artykułu
mistrz na starym ruplu,kontra rów,1:0 dla rowu !! mistrz kontuzjowany, przynajmniej przez jakiś czas, nie będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!! rów cały!! zrobiło się bezpieczniej!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku nie czytałem jeszcze ani jednego artykułu o tym, że doszło do wypadku z winy kierowcy motocykla. Nie mam tu na myśli jakiegoś małolata, który bez prawka, ubezpieczenia, czy bez kasku robi sobie lub innym krzywdę. W artykule powyżej nie ma słowa dlaczego doszło do wyżej opisanej sytuacji, brak opanowania motocykla, złe warunki, nawierzchnia, a może prozaicznie była to reakcja na  wymuszenie przez kierowcę samochodu. Do piszącego post powyżej mam pytanie, skąd taka nienawiść w stosunku do innego człowieka? Ile aut rocznie dachuje, czy ląduje w rowie? Zdrowia dla motocyklisty. LWG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  mistrz na starym ruplu,kontra rów,1:0 dla rowu !! mistrz kontuzjowany, przynajmniej przez jakiś czas, nie będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!! rów cały!! zrobiło się bezpieczniej!!  
wiesz, gdyby poziom twojej frustracji byl nizszy to bys wiedzial ze tacy jak on najczesciej sami gina. w tym czasie na drogach (najczesciej wlasnie wioch-bo policja chowa sie w krzakach na wylotowkach z miast) jexdzi tysiace pijanych i nacpanych kierowcow PUSZEK, a w razie wypadku to im sie krzywda jakims cudem nie dzieje a gina TWOJE "zony, dzieci".... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...