Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabrała go woda. Siedemnastolatek utonął w zalewie w Horodysku

Utworzony przez [*]Przemuś.., 4 lipca 2009 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Do dziś nie mogę w to uwierzyć, że Przemek nie żyje.! Znaliśmy się długo.. Byliśmy ze sobą przez jakiś czas.. Ehh.. Nie wiem jak to mogło się stać.! Wiele razy chłopcy pływali w tym zalewie.. Do tej pory nikomu nic się nie stało.. Przemek jest pierwszy.. Ale nie sądzę, żeby inni przestali się tam kąpać. Może jakiś czas nikt nie pokaże się w tym miejscu, ale myślę, że za rok, znów nad wodą będzie wiele osób.. O Przemku nigdy nie zapomnimy. Zawsze będzie w naszych sercach. :(:( (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)[*] :*********
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie,gdzie są władze gminy.Zalew powstał z myślą o ludziach ,miał im służyć.Powstał w miejscu gdzie ludzie od lat wypasali krowy.Ludziom to zabrano .Wyciągnięto pieniądze z NFOŚ na powstanie takiego zbiornika.Przecież w upalne dni przyjeżdża tam mnóstwo osób z okolicznych miejscowości.A władze gminy co, zarybiły zalew rybami i zrobiły go obiektem dla wędkarzy.Lepszy biznes.Umieściły jeszcze zakaz kąpieli.NAtomiast w strategii gminy można przeczytać o potrzebie rozwoju agroturystyki ,wykorzystując zalew maczuły.Zalew a nie staw rybacki. Panie wójcie.Czas coś z tym zrobić.Trzeba zorganizować kąpielisko.Wyznaczyć miejsca gdzie można się kąpać.Ten obiekt ma służyć mieszkańcom.Na staw rybacki nie dostał Pan pieniędzy.Inaczej jeszcze nie raz dojdzie tam do tragedii.Wojcie do dzieła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...