Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żacy szturmują punkty ksero

Utworzony przez Gość, 19 stycznia 2008 r. o 08:54 Powrót do artykułu
no Panie Tomaszu, z tym podpisem pod zdjęciem - " Łukasz Dobrowolski, właściciel punktu ksero mówi, że przed sesją wykonuje tyle kopii, ile w ciągu całego roku" to mnie rozśmieszyło, nie takie były moje słowa... ale chciałbym wykonywać tyle kopii ile w ciągu całego roku Pozdrawiam Łukasz Dobrowolski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Tomasz często przekręca to co się do niego mówi!! Ja już się boję czytać jego teksty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie prawda, że prawo autorskie zabrania kopiowania książek!!! Zgodnie z art 20 (1) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych w ramach dozwolonego użytku osobistego (prywatnego) można skopiować nawet cały utwór... choć tylko w jednym egzemplarzu! Należy tu zaznaczyć, że musi to być utwór przyniesiony przez klienta!!! W innym przypadku (no. wykonywanie kopi z materiałów znajdujących się w punkcie ksero) jest to zagrożone odpowiedzialnością karną.... pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...