Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jest zasada , przelać wcześniej mozna kwotę 20 czy 50 zł , natomiast większe kwoty to tylko płatność przez Allegro lub przy odbiorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepotrzebne sianie paniki wśród kupujących. Oszuści zawsze się trafiali i będą trafiać.Jeśli chodzi o portal Allegro to podstawą dla kupującego powinna być weryfikacja sprzedającego przez sprawdzenie komentarzy do zakończonych transakcji(i liczby komentarzy),można wybrać czy kupimy towar od osoby prywatnej czy od firmy (niedawno wprowadzone oznaczenia kont firmowych : niebiesko-czarna teczka przy nicku). Chęć kupna czegoś od użytkownika z malą liczbą komentarzy pozytywnych, od użytkownika bez komentarzy,albo od użytkownika z dużą liczbą komentarzy negatywnych jest sporym ryzykiem przy przedpłacie na konto sprzedającego. Allegro posiada również Program Ochrony Kupujących (POK) - jeśli zostaniemy przez kogoś oszukani,allegro zwraca nam pieniądze. Oczywiście przy zakupie droższego towaru (np. laptop) warto poprosić sprzedającego o płatność przy odbiorze(za pobraniem) jeśli ma taką opcję transportu,a jeśli nie - przed kupnem spytać w mailu czy jest taka możliwość. Powinniśmy również uważać ,gdy w aukcji w polu lokalizacja - widnieją np. napisy : ANGLIA,UK,GERMANY,NIEMCY,INTERNET,CAŁA POLSKA itp To powinno wzbudzić naszą czujność. Ja osobiście uważam,że zakupy przez internet na Allegro są bezpieczne,trzeba tylko zweryfikować sprzedającego przed zakupem. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry art. dla początkujących użytkowników aukcji internetowych poza tym, każdy wie jak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba myśleć to nie boli. 1/ Kupować w sklepach internetowych. 2/Przelewać pieniądze do określonej kwoty np do 100 zl lub mniej(mniejsza strata) 3/ Wieksze kwoty powyżej 100 zł płacić tylko przy odbiorze lub odbiór osobisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten specjalistyczny sprzęt to pewnie super elektryczna dmuchana lala z 7 otworami ;] - warta 1400 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak tylko przesyłka za pobraniem kosztuje dwa razy tyle niż zwykła, czasem wato się zastanowić czy taka wygoda faktycznie nie kosztuje więcej niż zakupiony towar !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuję na Allegro od 3 lat.Tanie rzeczy i drogie.Jeszcze nigdy nie zostałam oszukana(mam ponad 300 kupionych rzeczy).Zwracam uwagę na cenę .Napewno nikt uczciwy nie sprzeda towaru za połowę jego wartości ,więc super okazje są dla mnie podejrzane. Następny element to komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukuja oszukuja na allegro ostatnio kupilem auto okazalo sie ze nie jest z tego roku co podawal sprzedawca. Chcialem opinie mu wystawic ale niekupilem przez allegro tylko normalnie czy ktos moze podpowiedziec jak wystawic takiemu opinie?????????? chetnie odpowiedz pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, przestańmy kupować w ogóle bo nawet w sklepach tanie g.. sprzedają.. Bez siania paniki.. można nawet w Chinach przez internet kupować i bez problemu rzeczy przychodzą.. i też płaci się przed wysyłką..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~darek4811~ napisał:
oszukuja oszukuja na allegro ostatnio kupilem auto okazalo sie ze nie jest z tego roku co podawal sprzedawca. Chcialem opinie mu wystawic ale niekupilem przez allegro tylko normalnie czy ktos moze podpowiedziec jak wystawic takiemu opinie?????????? chetnie odpowiedz pozdrawiam
no nie... koleś jest chyba palantem roku 2010!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes palant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~darek4811~ napisał:
sam jestes palant
ty jestes PALANTEM bo kupujesz samochody na allegr.o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a buraku czytaj co pisze nie kupilem na allwgro tylko znalazlem to roznica chyba kupilem prywatnie dlatego pytalem jak wystawic w tym przypadku opinije rozumujesz?????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~darek4811~ napisał:
a buraku czytaj co pisze nie kupilem na allwgro tylko znalazlem to roznica chyba kupilem prywatnie dlatego pytalem jak wystawic w tym przypadku opinije rozumujesz?????????????????????????
wez dzieciaku spadaj, idz dalej kupuj przez allegro samochody he he ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Tak, przestańmy kupować w ogóle bo nawet w sklepach tanie g.. sprzedają.. Bez siania paniki.. można nawet w Chinach przez internet kupować i bez problemu rzeczy przychodzą.. i też płaci się przed wysyłką..
Rzeczywiście, ale eBay ma lepsze zabezpieczenia kupujących. Miałem śmieszne doswiadczenie, kupiłem na allegro kolekcjonerska rzecz i dostałem chińską podróbkę, a od chińczyka (przez eBay) dostałem oryginał tej samej rzeczy. Doswiadczenie było trochę tylko śmieszne, bo oczywiście na allegro nie zwrocili pieniedzy, tylko nawymyślali po chamsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupuje tylko w pewnych i sprawdzonych sklepach tj ***allinside.pl/ dużo tam kupuje i jestem zadowolona bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...