Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgubił go amarykański film.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złe wychowanie z domu PGR rowskiego i handel z ruskimi na przemycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, jakby sąd obniżył matce zadośćuczynienie z 2 milionów do 1 miliona i to tylko dlatego, że byłaby to kwota nierealna do uzbierania czy wypracowania przez zabójcę (zresztą owe 25 lat to powinien skazany zap...ć w więzieniu a nie oglądać telewizję). Ale z 200 do 100 tysięcy złotych to jest zupełnie poronione. Jak w ogóle można było żądać czy zasądzać tak niską kwotę zadośćuczynienia wystarczającą zaledwie na waciki i nie będącą nawet w części rekompensatą dla matki za utratę dziecka, z którym z pewnością wiązała swoje nadzieje choćby na opiekę w starości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładny chłopak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak taki debil wszedł w posiadanie broni?. Jak ci się tak podoba -to możesz nosić mu paczuszki. Dla mnie każdy mężczyzna, który jest nie ogolony, ma długie włosy,dziwną fryzurkę- jest jakiś nie normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma siedzieć tyle, ile wynosi różnica: 123 lata - (ŚPX) lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szafot z bandziorem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu policjant CZESIO, znany konwojent na południowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrok zupełnie za wysoki ! kobiety nie ma co załować , zapomniała niewierna że należy do mężczyzny jak buda do psa. Posłuszna powinna być.I pokorna. Złamała wszelkie zasady i dobrze że odprowadził ja do parku sztywnych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsciku macicy dostala isiegnela ja reka sprawiedliwosci Pewno pochodzila z katolickiej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd klient miał broń i od kogo dostał pozwolenie psychol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak taki debil wszedł w posiadanie broni?. Jak ci się tak podoba -to możesz nosić mu paczuszki. Dla mnie każdy mężczyzna, który jest nie ogolony, ma długie włosy,dziwną fryzurkę- jest jakiś nie normalny.
Fora ci się pomyliły droga wizażanko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że umarła taka młoda, ale widocznie zasłużyła na śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrok zupełnie za wysoki ! kobiety nie ma co załować , zapomniała niewierna że należy do mężczyzny jak buda do psa. Posłuszna powinna być.I pokorna. Złamała wszelkie zasady i dobrze że odprowadził ja do parku sztywnych !
 
Wsciku macicy dostala isiegnela ja reka sprawiedliwosci Pewno pochodzila z katolickiej rodziny
 
szkoda że umarła taka młoda, ale widocznie zasłużyła na śmierć.
Tworzy się mały Fan-Club tego mordercy. Tak trzymać. :D Kabareton.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby w polsce był wolny rynek i kapitalizm to ta kobieta miałaby przy sobie swój rewolwer i po pierwszym chybionym wystrzale zabilaby tego faceta bo tak dziala wolny rynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barrdzo dobrze zrobił, tak powinno się traktować kobiety niewierne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno byla winna jemu pieniadze, ale skoczyla na bolec drugiemu naiwniakowi i tez go chciala naciągnąć, jak typowa polska "kobieta". Zasłużyła na śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nastanie szariat to za takie wykroczenie trzeba będzie najwyżej ojcu kobiety zapłacić mniej więcej cene jak za pół wielbłąda. Zresztą to też wątpliwe, bo zasadniczo wg koranu za cudzołóstwo jest kara śmierci, którą wymierzył poszkodowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi o czym Wy piszecie - dobrze, że kobieta została zamordowana?? Powinniście się wszyscy leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi o czym Wy piszecie - dobrze, że kobieta została zamordowana?? Powinniście się wszyscy leczyć.
prowadziła rozwiązły tryb życia, niezgodny z nauczaniem proroka i została za to ukarana, niech ją Allah ma w swojej opiece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...