Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"nasza czytelniczka" to najnowszy numer "Nowego Tygodnia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowo podłe zachowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto kupi od nich kradziona karmę to FRAJER I ch*** MU W d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu brak slow dla takich deb***i ! jestem bardzo oburzona tym co sie stalo i mam nadzieje ze to w niedlugim czasie do nich wroci i sami nie beda mieli co do pyska wsadzic!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może właśnie sami nie mieli co do pyska włożyć i są głodni, więc zrobili przy okazji zapas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne pieski, bo moga głodować. Jakoś dzieci głodują i nikt siętym nie przejmuje. Całe to psi i kocie tałatojstwo powinno się wytruć a pieniądze przeznacyć na dożywianie dzieci z biednych rodzin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach napisał:
biedne pieski, bo moga głodować. Jakoś dzieci głodują i nikt siętym nie przejmuje. Całe to psi i kocie tałatojstwo powinno się wytruć a pieniądze przeznacyć na dożywianie dzieci z biednych rodzin!!!
sam jesteś biedny na umyśle, ciebie powinno i takich jak ty wytruć, a matki wysterylizować żeby nie rodziły takich bezuczuciowych pojebów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach napisał:
biedne pieski, bo moga głodować. Jakoś dzieci głodują i nikt siętym nie przejmuje. Całe to psi i kocie tałatojstwo powinno się wytruć a pieniądze przeznacyć na dożywianie dzieci z biednych rodzin!!!
weź stań przy ścianie i pie rd olnij tym pustym łbem z całej siły... chociaż to i tak pewnie nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie mogli być katolicy ! Zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[DOBRA MNIEJSZA Z TYM PROSZE MI TU PODAC NUMER KONTA NA KTÓRY MOGE WPŁACIC PIENIADZE NA RZECZ SCHRONISKA ! A komentarze o biednych dzieciach przemilcze bo szkoda uwagi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też pewnie pomogę - za tydzień będę w Chełmie i zawiozę dużą pakę żarełka dla psiaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze nie znalazłam numeru konta na stronie schroniska , nie wiem chyba wpłace cos na ANIMALS Z prośbą o przekazanie kwoty schornisku. AD Prosze jak ktoś wie to umiescicie jakis numer konta do wpłat bo osobiscie nie moge tam pojechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Administrator schroniska - tel. 692 458 243 Ja mam kochaną sunię z tego schroniska. Wiem czym była karmiona, bo od razu ze schroniska jechaliśmy do weterynarza i mi zwymiotowała - połówką jajka, kaszą, mlekiem...wszystkim. Do dziś ma chorobę lokomocyjną . Tam każda pomoc się przyda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby takiemu łapy pousychały albo zeby sam glodowal i skonczył pod mostem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...