Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W poątrk ekipa wyruszyła,a dotrze na przełęcz zapewne w czuątrk....Brawo redaktorku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puzio przechodzi samego siebie- w żuku turbina i hamulce tarczowe, chyba na resztkach mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUCZEK FAJNY MOŻNA SPAĆ , PAKOWNY JEST :) FAJNA MASZYNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytrwalosci dla zuka i zalogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. puzio przechodzi samego siebie- w żuku turbina i hamulce tarczowe, chyba na resztkach mózgu
W dżungli żyjesz ciemniaku? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę błędów ale ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puzio przechodzi samego siebie- w żuku turbina i hamulce tarczowe, chyba na resztkach mózgu
A dlaczego niby nie? Jeśli ten Żuk ma faktycznie 19 lat, więc to zapewne rocznik 1996 - wówczas już był montowany do niego wysokoprężny 4C90 z Andrychowa - głównie spotykało się wolnossącą 70-konną wersję, ale zdarzały się też 90-konne 4CT90 wyposażone w turbosprężarkę - zapewne w tym przypadku mamy do czynienia z tą wersją. Bardzo dobra jednostka napędowa - w rozmaitych wersjach sprawdziła się m. in. w Tarpanach Honkerach zbudowanych, bądź co bądź, na potrzeby wojska. Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem właścicielem Żuka. Auto jest ulepszone, silnik andoria turbo z Lublina, hamulce tarczowe przednie również. Zaś z tyłu tarcze samurai a zaciski Passat b5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witaj przemek mam zuka i chce zamontowac hamulce tarczowe tylko niewiem jak pomozesz mi tel 886139964
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...