Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znalazł niewybuch w lesie i zawiózł go policjantom

Utworzony przez Pan adamek, 22 kwietnia 2012 r. o 13:14 Powrót do artykułu
Jaki gupi sku***syn hahaha jak by go wyjebalo to by niepajcowal.powinni mu dojebac pare lat za zagrozenie zycia ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 60-tych ubiegłego wieku jako mały chłopak znalazłem granat na boisku do piłki nożnej, więc go zaniosłem na milicje i położyłem dyżurnemu na okienku i zwiałem, żebyście słysz3li ten wrzask gliniarza, bezcenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan adamek napisał:
Jaki gupi sku***syn hahaha jak by go wyjebalo to by niepajcowal.powinni mu dojebac pare lat za zagrozenie zycia ludzi
Tobie powinni dać kilka latek za obrażanie tego gośćia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak kilka lat temu w Lublinie, pracownik SW, a nawet chyba oficer Służby więziennej także dowiózł na pobliski komisariat niewypał, czy też niewybuch. W przypadku cywili taką niefrasobliwość można jakoś tłumaczyć, ale to co wtedy się wydarzyło to jakby farsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...