Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja to bym ich zlikwidował, ale prawo... Więc trzeba go dać pod cele psycholom co by se troszku go pomęczyli;). A potem niech się "sam" powiesi. Pani tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby było już widać pierwsze efekty protestów odnośnie planowanej ustawie dotyczącej przeciwdziałania przemocy? Wiara, że "mamusia" tym razem będzie się opiekować wzorowo dzieckiem są raczej zerowe. Dla takiej łachudry powinno być więzienie z obowiązkiem pracy żeby zarobiła na swoje utrzymanie i dziecka w placówce opiekuńczej, bo założę się, że w żadnym domu dziecka nie spotka go to co stało się jego udziałem pod opieką mamuni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE PRAWDA!!!!! TA USTAWIONA SYTUACJA PRZEZ MATKE TEJ DZIEWCZYNY, ONA CHCE ODEBRAC IM DZIECKO!!! LUDZIE NIE WIERZCIE WE WSZYSTKO CO CZYTACIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisze Pan -i , ze to sytuacja jest ustawiona przez marke dziewczyny, tylko jestem bardzo ciekawa czy te sinaki i wychudzenie to tez jakis wymysł!! czy te siniaki zostaly namalowane ?? BZDURA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kati napisał:
pisze Pan -i , ze to sytuacja jest ustawiona przez marke dziewczyny, tylko jestem bardzo ciekawa czy te sinaki i wychudzenie to tez jakis wymysł!! czy te siniaki zostaly namalowane ?? BZDURA !!
No właśnie , ustawione a może to babcia posiniaczyła i głodziła to dziecko nie wspominając o innych obrażeniach wskazujących czy sugerujących przypalanie papierosem więc jak to jest ? co tam jest ustawione ? czy lekarze też przekupieni ? proszę napisać bo jak dla mnie to matka tego dziecka powinna być wysterylizowana i pozbawiona praw do dziecka pomijając że nie powinna z łaskawości sądu skorzystać a powinna siedzieć do sprawy i dalej z racji wyroku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GIGA napisał:
TO NIE PRAWDA!!!!! TA USTAWIONA SYTUACJA PRZEZ MATKE TEJ DZIEWCZYNY, ONA CHCE ODEBRAC IM DZIECKO!!! LUDZIE NIE WIERZCIE WE WSZYSTKO CO CZYTACIE
JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA ZNAM SYTUACJE TEJ RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...