Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

58-latek zginął podczas prac na polu. Próbował gasić pożar

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2017 o 16:27 Powrót do artykułu
Chłop to zawsze był ciemny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Komentarz poniżej raczej nie ba miejscu.
0
Dzięki takiemu chłopi masz co jeść łysa pało
0
Ty owidnialy tępaku ciemna strzało itd...itd....
0
Wy tępe ciule, najwidoczniej wy też z tej chłopskiej ciemnoty.
0
Szkoda chłopa ratował mienie przed zniszczeniem niestety zapłacił za to najwyższa cenę...!
0
To są dramaty. Nikt nie chce się nad tym poważnie pochylić ? Wyrazy współczucia dla rodziny - przecież ten Człowiek zginął na służbie!!! Służył ziemi, więc może warto powalczyć o odszkodowanie jak ci od Smoleńska?
0
Podstawowe pytanie to czy palił. Jeśli tak to sam sie do tego mógł przyczynić. Niestety często spotykany obecnie obraz na wsi to kombajnista z kiepem w gębie. Kilka lat temu sam widziałem jak kombajnista z tzw. eskaeru wyrzucił peta na ściernisko. Dosłownie 15 minut później jarała się słoma, a ten uciekał kombajnem, żeby się nie zapalił. Zresztą ja też przerwałem koszenie i zjechałem na wszelki wypadek na drogę. W efekcie zjarało się pole u sąsiada i u drugiego się zaczęło, gdyby nie to że ojciec pojechał ciągnikiem po pług i odorał skibę to i nasze by się zjarało.
0
Chłop to zawsze ratuje swoj dobytek   na to co pracowal cale zycie 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: