Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
GRATULACJE - TYLKO NIEPODPISANY Z NAZWISKA PISMAK ROBI SENSACJĘ Z WIADOMOŚCI, KTÓRĄ INNE AGENCJE PUBLIKOWAŁY DWA TYGODNIE TEMU. SZTANDAR LUDU=PEŁNY PROFESJONALIZM
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przeprosisz? ******dziennikwschodni.pl/hrubieszow/pokerzysta-z-estonii-przegral-zaklad-za-kare-na-miesiac-zamieszka-w-hrubieszowie,n,1000199017.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak bedziesz mial chwile mozemy przelozyc pare razy pare zlotych sie znajdzie zaprosze newsiarzy z dziennika
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapraszamy 25 czerwca na obchody rocznicy bitwy pod Osuchami jak już się znudzi Hrubieszów :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ukrainki też liczą na tego chłopca, a mają duuuuuużo do zaoferowania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sam Hrubieszów to raczej nuda, ale blisko jest Roztocze, można mieszkać w Hrubieszowie i jeździć na jednodniowe wycieczki do Tomaszowa, Zwierzyńca, Suśca, Zamościa, itd. Przy okazji taka ciekawostka i pytanie do miejscowych: Hrubieszów jest jedną z nielicznych miejscowości która ma kolej trzech różnych szerokości: wąskotorową, normalnotorową, szerokotorową. Ale czy aktualnie jeżdzą tam jakiekolwiek pociągi pasażerskie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dokarmcie go dobrze, bo chudo wygląda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sezon ogórkowy w Dzienniku Wschodnim oficjalnie nastał, ten artykuł u was czytałem miesiąc temu, a wy znów go jako news. lol.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda, że nie poprawili błędów. "W prawdzie" piszę się razem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 UZASADNIJ!!! Panie tępaku ask  z Dziennika Wschodniego, Hrubieszów od wieków, to Chełmska Ziemia, a Ty wmawiasz ludowi, iż to lubelska ziemia i że Lubelszczyzna dotyczy woj. lubelskiego, a więc uzasadnij naukowo, iż to prawda jest, że nasze woj. lubelskie, lubelską ziemią jest! Od lat Wam się tłumaczy, a rozumek tępawy, udowodnić, nie potrafi  i z urojenia majaczy, a mania wielkości, to dowód Waszej słabości. Morał!!! Pismaki Wasze złudne wywyższanie, utwierdza, iż rozumek pogodzić się nie umie, iż Lubelszczyzny nie było i nie ma na mapie! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska  Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję: " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szefa KPRM Jerzy Izdebski. >>>>>>>>>>>>>>>>  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska. >>>>>>>>>>>>>>>>>> WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli większego zasypia niż Hrubieszów w unii europejskiej niema tylko pogratulować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: