Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Filip Chajzer w Hrubieszowie. Sprawdzał gdzie trafi estoński pokerzysta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 czerwca 2017 o 10:54 Powrót do artykułu
Sprawdźcie hrubieszowiacy czy Chajzer wam nie uswinił samochodów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Precz z tvn!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hrubieszowianom współczuję..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czyli jak na zesłaniu ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kto to jest Chajzer??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co to ten Hrubieszów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LEBIEGA!!! Redaktor lebiega z Dziennika Wschodniego, nie odróżnia Lubelszczyzny od lubelskiego, gdyż w mózgownicy mania lubelska zalega. i wciska, że Hrubieszów, to lubelska ziemia a prawda taka, że jest to - Chełmska Ziemia. Panie lebiega - natręctwo głowince szkodzi i dlatego rozumek o Lubelszczyźnie bredzi, i nie wie, że historię regionu znają sąsiedzi. Morał jest taki!! Trzykrotnie piszesz to samo a więc udowodnij, iż nazwy znaczą to samo? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska  Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i wyszło na to że Hrubieszów to największa wiocha przykro :D ahaha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chajzer na drzewo do swoich !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: