Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Łapał pokemony, omal nie przejechał go autobus

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2016 r. o 12:10 Powrót do artykułu
"16-latek nie posiada karty rowerowej oraz nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze, odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich." ... no i tatuś mu dołoży od siebie za zniszczony rower. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł jest tak napisany jakby to rowerzysta popełnił wykroczenie. Fakt, że nie zderzył by się, gdyby nie grał w Pokemony (hamować można z wyższej prędkości) i miał kartę rowerową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mandart za uzywanie telefonu bez zestawu? W końcu rower to tez pojaz mechaniczny. Proszę ukarac rowezystę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jeżdzą wszyscy ukraińcy, wymuszaja wyprzedazaja na ciągłej, w nosie mają bezpieczne zasady jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał szczęście, że nie potrąciła go "13-stka", bo byłoby po zawodach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna ofiara pokemonów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom pieprzy sie teraz w glowach na potege pokemonow szukaja a moze tak by poszukali rozumu w glowach aaa nie poszukaja bo go.tam nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie lubię pokemony ale uważam :D Zapraszam na mój kanał na Youtube x KRZYSIEK x :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy widzę takiego pokemoniarza to mi się śmiać chce....taki sam idiota jak inny gamoń mający e-papierosa w mordzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tak jeżdzą wszyscy ukraińcy, wymuszaja  wyprzedazaja na ciągłej, w nosie mają bezpieczne zasady jazdy
Nie tylko tak jeżdżą ale ogólnie łamią wszelkie przepisy. Na lubelskim dworcu PKS-BUS często można zobaczyć jak siedzą tacy z lekko azjatyckimi rysami twarzy na ławkach dworcowych i palą papierosy. Mimo że to jest zakazane. Nie dość, że u nich jest burdel to jeszcze te burdelowe zwyczaje do nas przywożą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do zdarzenia doszło niedzielę przed godziną 22 w Hrubieszowie przy ulicy Staszica. Grupa nastoletnich rowerzystów wybrała się na przejażdżkę ulicami miasta w poszukiwaniu "Pokemonów" ... gówniarz pewnie myślał, że późnym wieczorem (gdy jest ciemno na ulicach) to może sobie pojeździć pustymi ulicami ze smartfonem w łapie i połapać Pokemony. Tym razem się nie udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to telefon miał rozładowany i nawet do rodziców nie miał jak zadzwonić , więc jak miał grać w Pokemon Go ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylam i widzialam jak to sie zdarzylo , chlopak nie mial telefonu w reku, cos tu nie gra chyba jakas trefna wiadomość. Panowanie nad pojadem moze stracic kazdy odrazu wyzwiska!!!!!!! , zasanowcie cie ludziska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakiego pokemona łapał ? i czy udalo mu sie go zlapac czy uciekl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna gra ogłupia społeczeństwo. Debili nie brakuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bylam i widzialam jak to sie zdarzylo , chlopak nie mial telefonu w reku,  cos tu nie gra chyba jakas trefna wiadomość. Panowanie nad pojadem moze stracic kazdy odrazu wyzwiska!!!!!!! , zasanowcie cie ludziska
Ja się w ogóle dziwię że chłopak by się przyznał że to właśnie przez Pokemony. Coś mi tu nie gra. Ale daj ludziom newsa że przez gry ludzie mają wypadki i od razu dyskusja w społeczeństwie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, dostajecie "newsa" i od razu tracicie gdzieś rozum po drodze. po pierwsze - moim zdaniem - dzieciak w życiu by się nie przyznał że grał w pokemony i dlatego wydarzył się ten wypadek. poza tym nigdzie w artykule nie jest sprecyzowane, w jaki sposób ustalone zostało że grał w tę grę, więc ja bym nie był za bardzo przychylny tej wersji. poruszanie dyskusji społecznych to trik znany od lat, gdyby nie "pokemony" większość z was w życiu by w ten artykuł nie kliknęła. poza tym, czy gdzieś w artykule jest napisane że trzymał telefon w ręce? po drugie - jak ładnie zauważono w artykule - autobus ściął zakręt. i tutaj nieważne co by robił na tym telefonie, mógł równie dobrze snapa przeglądać i zaraz byłaby nagonka na snapchat. cud, że dał radę ze***yć, jednak tutaj nie można winić "nieuwagi" rowerzysty. po trzecie to nie wiem, jakim cudem rowerzysta "nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze", jakim cudem "zmierzono" (bo chyba trzeba by było to zrobić żeby to stwierdzić) jego prędkość, ale że nie wiem jakie tam ograniczenie panuje, to się nie będę w tej kwestii wypowiadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto redaguje wiadomośći z lubelskiego trzeci dzień to samo,to już nie jest Polska b,c chyba D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...