Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zakładów pracy nie chcą. Chcą 500+. Będzie na chlanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hahahaha elektrociepłownia na osady ściekowe? Przecież to będzie spalarnia śmieci jak ta w Lublinie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak sami spalają swoje śmieci i śmierdzą innymi to jest ok jak jest odwrotnie to be
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Chełmie spalarnia śmieci na terenie dawnej cementowni, wg. lekarza kardiologa spowodowała wzrost przypadków arytmii serca u mieszkańców tego miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe, Lublin pogonił z budowa spalarni , inne miasta rownież , europa zachodnia , Kanada wprowadziły juz 15 lat temu moratotium czyli zakaz budowy tego typu spalarni i bo truja i powoduja wzrost zachorowań nowotworowych ludzie protestują nie chcą takiej inwestycji, a Pan sekretarz odwoluje się do opinii ludzi mieszkających poza Hrubieszowem a im czy bedzie spalarnia tutaj czy nie to jest wszystko jedno, Panie sekretarzu, dobrze Pan powiedział wladza dzisiaj jest a jutro jej juz nie ma , a prawdziwymi i jedynymi gospodarzami są mieszkańcy i jako gospodarze nie zycza sobie spalarnia a wy jako wladza macie psi obowiązek wysłuchać gospodarza io zrobić tak jak on chce
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cd obowiązek wysłuchać gospodarzy i zrobić tak jak sobie życza
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak można było bez społecznych konsultacji wydzierżawić komus z drugiego końca Polski teren na 30 lat, przecież wy zostaliście wybrani na 4 lata, i miasto nie jest wasza własnością by nia swobodnie dysponować, 14 radnych i burmistrz to zbyt mało by decydować za prawie 20 tysięczna społeczność
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a obok sa tereny natura 2000, wieża widokowa,w pobliżu przepływa rzeka Huczwa ktora stanie się ściekiem a 2 kilometry dalej graniczna rzeka Bug, łatwo jest to zniszczyć, tylko pytanie w imie czego?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A j a proponuje żeby każdy sam we własnym zakresie zbierał swoje śmieci w mieszkaniu czy też w domu w piwnicy i wtedy może zrozumie że takie inwestycje są potrzebne każdemu, a nie tylko narzekanie że nie odpowiada i przeszkadza, albo podnieść opłaty za śmieci ze 300 procent żeby było stać firmy wozić ileś kilometrów na darmo żeby lud był szczęśliwy.,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak można jakimś golasom wynająć teren na 30 lat skoro oni nie mają kasy na inwestycje i dopiero teraz szukają finansowania. Spółka powołana do tego aby wydzierżawić teren a nie jakaś bogata firma dopiero teraz okazuje się że jakaś fabryka granulatu w granicach miasta. Przecież to wszystko nomen omen śmierdzi z daleka. Oby to nie powstało bo Hrubieszów stanie się wysypiskiem Polski. Dziwię się burmistrzowi, że wydzierzawil teren na 30 lat bez zgody mieszkańców pod taką inwestycje. Skoro mieszkańcy nie chcą to po co ta budowa? Jest jakieś drugie dno tej sprawy? Wcześniej czy później to wyplynie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy mieszkańcy Tomaszowa pozwolą na budowę Biogazowni na terenie miasta
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: