Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd zabrał dzieci. Dla ich dobra. "To dziwna rodzina, ale bardzo dbali o dziewczynki"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2016 o 10:39 Powrót do artykułu
Pis niedługo wszystko nam zabierze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie PiS zabrał dzieci tylko bezduszny Sąd, który PiS przy ogromnym oporze tego środowiska chce reformować i ucywilizować. Sąd zawsze w takich sytuacjach powinien brać pod uwagę dobro dzieci a nie ślepe przepisy. Nic podobnego by się nie stało gdyby rodzice dzieci byli z półświatka sądowniczo prokuratorsko lekarsko biznesowego itd. PiS chce walczyć z takimi układami i takimi przypadkami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe, gdyby po ten Sąd przyjechali w środku nocy i powiedzieli mu, że wywożą Go w obce miejsce dla Jego dobra, bo ktoś inny o tym zadecydował na podstawie jakiegoś wydrukowanego tekstu to czy ten Sąd byłby z tego powodu szczęśliwy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No faktycznie , nie posyłanie do szkoły to nie wystarczający powód ? Nie dbali o dzieci i tyle . Rodzice z pewnością byli wcześniej upominani o obowiązku szkolnym do 18 roku życia i jeszcze o obowiązkowych szczepieniach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pis niedługo wszystko nam zabierze
póki co to odebrano ci mózg...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...rozumiem, że nie posyłali dzieci do szkoły potrafiąc samemu wprowadzić dyscyplinę edukacyjna w czterech ścianach własnego domu! Ale, jak było z nauka religii? Czy ci dziwni rodzice są w stanie zapewnić odpowiednio wysoki poziom i maja odpowiednie kwalifikacje, aby uczyć prawdy wiary? A w jaki sposób zweryfikować te nauke w obliczu przygotowania do I Komunii Świętej? Zapłacą katechecie za indywidualny tryb nauczania? Co najważniejsze w tym egzystencjonalnym zagadnieniu problemu, tom oczywiście nie jest wspomniane...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podobno moi sąsiedzi są naturystami. Co roku wyjeżdżają na wakacje z dziećmi do Chorwacji. Może powinienem zainteresować odpowiednie służby tym tematem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem co za chora ideologia sprawia, że rodzice skazują własne dzieci na średniowiecze mając pod nosem wszystko co trzeba.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sławek z Zamościa napisał:
Podobno moi  sąsiedzi są naturystami. Co roku wyjeżdżają na wakacje z dziećmi do Chorwacji. Może powinienem zainteresować odpowiednie służby tym tematem.
Naturyści to jacyś imbecyle. Nie rozumieł łażenia nago przy innych w tym dzieciach. Normalnemu facetowi staje na widok nagiej kobiety, a u nich nic. Wisi jak krawat. To nie normalni ludzie jak dla mnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wzburzony Krasnostawianin napisał:
...rozumiem, że nie posyłali dzieci do szkoły potrafiąc samemu wprowadzić dyscyplinę edukacyjna w czterech ścianach własnego domu! Ale, jak było z nauka religii? Czy ci dziwni rodzice są w stanie zapewnić odpowiednio wysoki poziom i maja odpowiednie kwalifikacje, aby uczyć prawdy wiary? A w jaki sposób zweryfikować te nauke w obliczu przygotowania do I Komunii Świętej? Zapłacą katechecie za indywidualny tryb nauczania? Co najważniejsze w tym egzystencjonalnym zagadnieniu problemu, tom oczywiście nie jest wspomniane... Życzę Ci dużo zdrowia. Na rozum już za późno.............
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: