Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak go złapią, to niech ma pretensje do siebie, że nie czytał Dziennika Wschodniego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pracownicy budzetówki są traktowani jak parobki, opłacani jałmużną to muszą sobie jakoś radzić, za poprzedniego rzadu przez 8 lat mieli zamrożone wynagrodzenia, teraz z kolei od przyszłego roku mają mieć dalej zamrożone, także z niewolnika nie ma pracownika, a jeszcze jak teraz za leżeni, seks i rozmnażanie dają 500 zł od zrobienia jednego dziecka to już całkowita klapa, brak chęci do pracy, zygać się na nią chce
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To za długo w domu za łapówki nie pomieszka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obecnie (2017r.) ma 49 lat od 2004r., a więc od 13 lat na emeryturze. Więc przechodząc na emeryturę miał 36 lat. Do emerytury wymagane było co najmniej 15 lat służby, a więc do SG musiał pójść po szkole średniej (może później skończył jakieś prawo zaocznie). I dochrapał się stanowiska komendanta! Jak to mówią nie matura, a chęć szczera zrobią z ciebie oficera. Czasy się zmieniają, zmienił się system,a problemy i mentalność pozostała ta sama.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko teraz USA i Donald Trump muszą go wydać, co wcale nie jest takie oczywiste...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
HRUBIESZÓW..................................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
undefined napisał:
Tylko  teraz USA i Donald Trump muszą go wydać, co wcale nie jest takie oczywiste...
 Skoro jest ścigany listem gończym to znaczy, że w USA przebywa nielegalnie i nied ma obywatelstwa amerykańskiego. Trump nie potrzebuje u siebie przestępców z obcych krajów, więc wykopią go do Polski szybko. :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"– Sprawa została podjęta, ponieważ uzyskaliśmy informację o dokładnym adresie poszukiwanego. Będziemy jeszcze weryfikować te dane – wyjaśnia Bartosz Wójcik, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zamościu" ........... a facet będzie spokojnie czekał w swoim domu na wizytę amerykańskiej policji ? Prokuraturze gratuluję poczucia humoru. Z takimi metodami łapania przestępców to będziecie go szukali przez kolejne 10 lat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Śledczy zwrócą się teraz o pomoc do strony amerykańskiej, by tamtejsi policjanci zatrzymali Wojciecha D." To najpierw trąbi się w mediach o jego namierzeniu, a potem dopiero planuje wystosowanue prośby o pomoc w zatrzymaniu ściganego??? W tej wolsce to wszyscy zdrowi??? A tle go zobaczycie, jeśli już wie, że namierzony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale po co to nagłosnienie przed zatrzymaniem, żeby uciekł?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przypadkiem to się już nie przedawniło po 10 latach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten facet w 2017 roku ma 49 lat. A w 2004 roku odszedł na emeryturę - miał zatem wówczas 36 lat. Czy wy uważacie za normalne to, że mężczyzna nie pracujący w ciężkich warunkach (kopalnia, huta, ciężka synteza chemiczna, utylizacja paliwa jądrowego itp.) idzie na emeryturę w tym wieku?? Nie pytam mundurowych, w tym tych ze straży miejskiej, bo oni oczywiście odpowiedzą, że to normalne. Co o tym myślicie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie zapomnijcie ojego przelozonych z Chełma, co nie wiedzieli i puscili go na emeryturę zamiast do pierdla!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jest właśnie nasz chory system , mam dwóch sąsiadów w wieku przed czterdziestką, zdrowe byki i juz na emeryturze bo się ciężko napracowali własnie w strazy granicznej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
facet nie działał w prózni, żeby można było taki interes prowadzic musiał byc łańcuszek powiazać podleglych słuzb a jakoś nie słychac by innych scigano a w swoim czasi głosno było w Hrubieszowie o odejsciach ze słuzby własnie z takich powodow
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: