Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczeń dostał książką w głowę. Nauczycielka może zostać wydalona z zawodu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2017 r. o 11:49 Powrót do artykułu
czytam te twoje "wypociny" i trudno mi je zrozumieć. "zachowanie dziecka (nastolatka) można zrozumieć"- czy karygodne zachowanie można zrozumieć??. przeszkadzanie w prowadzeniu lekcji (ironiczne,prześmiewcze zachowanie) nauczycielce -tak tylko ty możesz zrozumieć. czy wpajasz swojemu dzidziusiowi szacunek dla starszych??. pewnie w autobusie siedzisz z nastoletnim pociechą, a obok stoi starsza pani, ale ty nie widzisz żadnego problemu. ten problem dostrzeżesz gdy będziesz starsza i tobie nikt nie ustąpi miejsca. czy na ulicy idąc z pociechą nie pozwalasz jej wyrzucić papierka z batonika na chodnik,trawnik??. przytoczę taki czarny humor (a może tak było). w autobusie na siedzeniu siedzi nastolatek,obok stanęła staruszka- laską zaczepiła się o górną poręcz (bo nie mogła dostać ręką). odzywa się "cudowny,mądry malec- "niech pani nie stoi nade mną-ja wysiadam na końcowym". denerują mnie ludzie wyprowadzający swoje cudowne pieski,aby na trawniku, chodniku się wypróżniły. jakie ich jest myślenie??. przecież ten chodnik, trawnik też jest mój- nie dałem na to pozwolenia. apeluję o wychowywanie w szacunku do starszych, do innych,do  środowiska, a wtedy nie będzie żadnego bicia w główki cudownych,mądrych pociech. trzeba zapobiegać przyczynom, a skutków nie będzie. twoje zdanie jest w "minimalnej mniejszości". "nie daleko pada jabłko od jabłoni"-oby kiedyś nie spadło ci na główkę-bo guz wy***y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domyślam się,iż incydent wydarzył się nie bez przyczyny.Często bywa iż nauczyciele są bezradni wobec chamstwa i bezczelności uczniów.Ktoś wcześniej wspomniał o szkole lat 70.Ja też pamiętam te czasy.Wówczas nie było "bezstresowego wychowania",ale za to nauczyciel cieszył się większym szacunkiem i poważaniem.Kary były różne i nie mówię tutaj o biciu.Wystarczyło niesfornego ucznia wyprosić z klasy lub postawić w kącie.Sądzę,że gdyby teraz nauczyciel odważyłby się zrobić coś takiego natychmiast przyjechałby reporter TVN Uwaga i zmontował "obiektywny" reportaż o terrorze panującym w szkole.Dobrze byłoby gdyby komentujący doradzili co ma zrobić nauczyciel wobec ucznia który złośliwie nie wypełnia poleceń,przeszkadza w prowadzeniu lekcji,jest arogancki i bezczelny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedorzecznika postawić przed komisją!! Zamiast wspomagać osamotnionych nauczycieli w codziennej walce o wykształcenie narodu to jeszcze stawia się ich pod ścianą. Należy wrócić do szkoły z lat 80-tych. Wtedy był szacunek dla nauczyciela i nauka nie szła w las. Dzisiaj psudorodzice ze swoimi zepsutymi bachorami chcą uczyć nauczycieli jak mają uczyć ich małych terrorystów... Na szczęście wybrałem inny zawód...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że w takich klasach powinien być jakiś monitoring, aby nauczyciel/ka mieli jakieś twarde dowody na zachowanie tych "wybitnych" uczniów. Można wtedy taki film przedstawić rodzicom na zebraniu (wywiadówce). Niech zobaczą wsyscy rodzice. Bo w tej chwili ta pani nauczycielka jest bezbronna. Klasa (grupa) może solidaryzować się z takim prowodyrem, który w ten sposób chce zaimponować reszcie. Zdaję sobie sprawę z tego, że to rozwiązanie drogie. Może nagrywać chociaż dżwięki. No bo jak przekonać zapatrzoną, zadziorną mamusię o tym,że jej synalek jest na złej drodze. Co do bieżących (obecnych) kar to niech się wypowiedzą nauczyciele. Jeśli takowe (kary) są w ogóle. Wpisy do dzienniczków uważam za mało znaczące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P_ewnie nauczycielka wójtowi nie przychylna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby mu przylała linijką to co na szafot? Jej zachowanie błedne ale trzeba zobaczyć rangę całej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....weż maryś jeszcze te dwie niebieskie tabletki.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...