Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia w lesie. 35-latek pracował przy wycince, uderzyło go drzewo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2017 r. o 14:03 Powrót do artykułu
Ładnie ułamało się drzewko. Takiego cuda jeszcze nie widziałem. Da się to przewidzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie było gdzieś zrośnięte i pękło od góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe jest w ogóle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście to nietypowe pęknięcie tego drzewa. Raczej trudne do przewidzenia. Jedną z podstawowych zasad przy ścinaniu drzewa jest bardzo uważna obserwacja jego zachowania. Prawdopodobnie spóźnił się z ucieczką o przysłowiową sekundę. Po za tym do takiej pracy należy podchodzić tylko na trzeźwo. Wyrazy wspólczyciz dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewo to na 90% klon, potrafi się rozłupać (przewidywalne). Zamało podciął z drugiej strony, o ile wogule podciął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Drzewo to na 90% klon, potrafi się rozłupać (przewidywalne). Zamało podciął z drugiej strony, o ile wogule podciął.
Pisze się "w ogóle", "za mało". Jeśli nie masz pewności jak napisać - sprawdź w słowniku. Ale to za trudne dla twojego prymitywnego umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja stara baba z chłopem nie jedno drzewo ścinałam, a tu chłopisko zachował sie jak dzieciak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tej podstawie zakażą wstępu do wszystkich lasów w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyczyną było spóźnione i w złym kierunku "od***enie" on opadającego drzewa, zamiast ostro w bok, odsunął się tylko trochę dalej i niestety drzewo zajęło tego człowieka co było bardzo tragiczne w skutkach, i z tąd ta cała tragedia, a spóźnił się tylko o tą "przysłowiową sekundę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...