Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Właściciele zwierząt mogą za darmo wysterylizować i wykastrować psy i koty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2018 r. o 12:31 Powrót do artykułu
Mam 21 kotów i 17 psów i nigdy nie pozwoliłabym okaleczyć któregoś z moich ukochanych zwierząt. Naturą psów i kotów jest to, że się rozmnażają i nie powinniśmy w to ingerować tylko cieszyć się z nowych szczeniaczków i kociąt. Wielką krzywdę wyrządzacie tym zwierzętom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jesteś w stanie zapewnić im wszystkim należyte warunki? A może staropolskim zwyczajem pozbywasz się przychówku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrzy wiedzą co pies myśli co czuje ,wiedzą za co ukarać człowieka ,a niech się wypowiedzą co czuje pies i co myśli o sterylizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni płacić po 500zł na psa a nie na gówniaki !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani co ma 24 koty bardzo się myli ,każda kolejna ciąża u kotki i rujka osłabia jej organizm ,sterylizacja zapobiega chorobie tzw.ropomacicze i chorobom nowotworowym ,proszę poczytać literaturę na ten temat ,a nie wypisywać głupoty ,sama jestem właścicielką pięknej kotki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprzemyślana akcja zbytnio, ale to Polska. Pismo wysłałam w styczniu, decyzję otrzymam do 30.03, czyli po okresie kocenia... Brawo :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...