Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

12-latek zabił kota. Kopał go, potem po nim skakał

Utworzony przez Gość, 5 października 2011 r. o 13:48 Powrót do artykułu
Boże, co za okrucieństwo. Brak słów. To nie dziecko, to potwór w ludzkiej skórze. Oby w zyciu zaznał tyle samo cierpienia co te zwierzę zanim zmarło w męczarniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Boże, co za okrucieństwo. Brak słów. To nie dziecko, to potwór w ludzkiej skórze. Oby w zyciu zaznał tyle samo cierpienia co te zwierzę zanim zmarło w męczarniach.
Ja nie życzę cierpienia temu chłopcu,ani tobie.Raczej życzę wam byście poszli...po rozum do głowy-o ile to możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem z takich wyrasta nie wiadomo co. Złapać dziada za nogi, kopać a potem rzucić i poskakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dzieje z tymi dzieciakami ? gdzie są rodzice ? co wyrośnie z takiego dzieciaka, jak dorośnie to samo zrobi z rodzicami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dozór kuratora? Tylko tyle? No to trzeba wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że umrzesz kiedyś w męczarniach śmieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten dzieciak, to były uczeń SP3? Jeśli tak, to on już miał kuratora i nic z tego nie wyszło. Winę za ten stan, a więc za "wychowanie" ponosi głównie szkoła i cały system: nadmiar praw, bezkarność i ukrywanie przewinien młodocianych przestępców doprowadza do takich zwyrodnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy ten dzieciak, to były uczeń SP3? Jeśli tak, to on już miał kuratora i nic z tego nie wyszło. Winę za ten stan, a więc za "wychowanie" ponosi głównie szkoła i cały system: nadmiar praw, bezkarność i ukrywanie przewinien młodocianych przestępców doprowadza do takich zwyrodnień.
Użyj mózgu człowieku (chociaż jak jesteś mieszkańcem tej patologicznej miejscowości, to chyba niemożliwe). Za wychowanie winę głównie ponosi szkoła? Chyba rodzice. Ale to wesołe miasteczko pełne zwolenników jedynej słusznej partii, to tak naprawdę siedziba patologii. Jakby za czyn tego małego śmiecia ukarać porządnie rodziców, to patologia może zastanowiłaby się nad bezmyśnym mnożeniem się (bo becikowe i można naciągać MOPS), a dzieci mieliby ludzie,którzy chcą je wychować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam, to dochodzę do wniosku, że niektórzy ze swoimi życzeniami niewiele róznia sie od tego małego sadysty. Tylko że on jeszcze młody i głupi i może nie miał kto w nim zaszczepić pewnych wartosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim są rodzice tego małego zwyrodnialca? Kto go wychowuje? Brak słów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam osobiscie tego malego drania i jego matke a moje dzieci byly swiadkami tej zbrodni i zeznawaly na policji oby dostal kuratora to sie nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monk napisał:
Użyj mózgu człowieku (chociaż jak jesteś mieszkańcem tej patologicznej miejscowości, to chyba niemożliwe). Za wychowanie winę głównie ponosi szkoła? Chyba rodzice. Ale to wesołe miasteczko pełne zwolenników jedynej słusznej partii, to tak naprawdę siedziba patologii. Jakby za czyn tego małego śmiecia ukarać porządnie rodziców, to patologia może zastanowiłaby się nad bezmyśnym mnożeniem się (bo becikowe i można naciągać MOPS), a dzieci mieliby ludzie,którzy chcą je wychować.
ten maly chodzi do sp1 w krasniku starym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinga napisał:
Ja znam osobiscie tego malego drania i jego matke a moje dzieci byly swiadkami tej zbrodni i zeznawaly na policji oby dostal kuratora to sie nauczy.
rozumiem ze chocby krzykiem nie przeszkodzily w tym procederze? no tak w sumie same osobiscie nie kopaly, tylko patrzyly do konca gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
one tylko patrzyly wiec niewinne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma jak odpowiednia postawa obywatelska i jeszcze ma czelnosc innego nazywac zwyrodnialcem eh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
era tzw bezstresowego wychowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
era znieczulicy, chorego egoizmu i nie dotyczy to tylko reakcji na meczone zwierze. ile ludzi jest w bialy dzien napadanych? ilu ma zawal w miejscu publicznym? i tylko nieliczni podejda sprawdzic czy potrzebuje pomocy. wygryzaja sie nawzajem w pracy, szkole, wsrod sasiadow i znajomych. jak to sie mowi: " umiesz liczyc - licz na siebie, twoj los innych j.... " za to jak jest sprawa ktora wymaga tylko krzyku i wrzawy, to kazdy chetny, bo zalatwi to z fotela przez komputer, nieliczni wychodza na ulice z protestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy sa dobrzy jak im cos trzeba a pozniej wara bo ja juz swoje mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wtedy pomoz sobie sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien poniesc konsekwencje gówniarz, do poprawczaka na20 lat! a za kota powinni odsiedziec jedno z rodziców, ojciec lub matka, tak jak dorosły za znecanie sie i okrutny mord na zwierzaku. plus mandat dla drugiego rodzica jak najwiekszy. dzis kot jutro czlowiek. panstwo w panstwie. a policja jak zwykle nic. zgroza. dzieki bogu ze wyjechalem z tej wsi jak nosi zawe krasnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...