Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jej, szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14-latek w grudniu, w deszczu na skuterze. Gdzie byli rodzice--deb***e pozwolili dziecku jeździć w takich warunkach. To wina rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dać dziecku skuter , chyba uczyli na egzaminie na kartę motorowerową , aby nie wymijać na zakręcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skuterem ? Wyprzedzał ? To jaką szybkość osiągał ten skuter ? Przerabiany ? A może - wymijał ? Generalnie - dziecko żąda (bo koledzy mają), rodzice głupieją. Nieszczęście gotowe. Smutne, ale to rodzice są odpowiedzialni. Dzieciak to dzieciak a ruch drogowy to nie zabawa w piaskownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MÓWIŁEM WAM PODROŚNIĘTE G*WNIARZE,ŻE NIE MACIE ANI ROZUMU ANI WYOBRAŹNI ABY SAMODZIELNIE PODEJMOWAĆ DECYZJE ZWŁASZCZA JAK POSŁUGUJECIE SIĘ ZABAWKAMI DLA DOROSŁYCH.SŁUCHAJCIE WIĘC TATUSIA I MAMUSI JAK CHCECIE POŻYĆ NIECO WIĘCEJ NIŻ 14,20 LAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MMmm napisał:
i dać dziecku skuter , chyba uczyli na egzaminie na kartę motorowerową , aby nie wymijać na zakręcie
-WYPRZEDZAĆ-ponieważ na zakręcie autobusowi ani innemu pojazdowi nie wolno się zatrzymywać a tym bardziej urządzać postoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Volksvagena Polo. Wystąpił bym na miejscu właściciela o odszkodowanie. Jestem zagorzalym przeciwnikiem gowniarstwa na skuterach. Od 18 roku zycia, na prawko i koniec. Jedzie taki gnoj nie ma pojecia o przepisach, i o niczym nie ma wyobrazni i mysli jaki to nie zniego kozak. Dobrze mu tak moze sie nauczy na drugi raz. Oczywiscie wine tez ponosza rodzice. Ja nawet jak zrobilem prawo jazdy i kupilem sobie auto (za wlasne zarobione pieniadze) to i tak przez pol roku jezdzil ze mna ojciec i samego mnie nie puszczal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo mówić-tragedia. Chore przepisy, już pomijam ludzi na ścigaczach bo ich kodeks drogowy nie obowiązuje przecież, nie wiem czy ludzie nie widzą co gówniażeria wyprawia na tych popierdółkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się. Obrzucacie rodziców błotem, a nie myślicie o tragedii jaka się stała. Nie znam tej rodziny, ale uważam że nie nam ich osądzać. Chyba wystarczającą karą jest dla nich to co w tej chwili przeżywają. Chyba wszyscy znają słowa "kto z was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień". Ciekawe jak jest w waszym przypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry, ale w tym wypadku zadziałała selekcja naturalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie opanujcie się. Obrzucacie rodziców błotem, a nie myślicie o tragedii jaka się stała. Nie znam tej rodziny, ale uważam że nie nam ich osądzać. Chyba wystarczającą karą jest dla nich to co w tej chwili przeżywają. Chyba wszyscy znają słowa "kto z was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień". Ciekawe jak jest w waszym przypadku?
Sorry, ale ja nigdy nie tłukłem się skuterem i niechciałbym. Jeszcze zanim zrobiłem prawo jazdy byłem przeciwny tak lekkomyślemu "rozdawaniu" karty motorowerowej. W moim gimnazjum tak wyglądała część teoretyczna: arkusze, które przez 5 lat nic się nie zmieniły, odpowiedzi mieli od straszych kolegów. Część praktyczna, to szkoda gadać - sprawdzane było, czy umiesz utrzymać równowagę i przejechać parę metrów... A teraz? Przepraszam za wyrażenie, ale - ci deb***e po uzyskaniu karty motorowerowej już olewają kompletnie przepisy - raz jeden z takich gówniarzy prawie wylądował mi na masce, bo wyskoczył zza budynku na drogę JEDNOKIERUNKOWĄ na której się znajdowałem i zaczął jechać POD PRĄD! To, że ma ma superwywalonywkosmos mały zwinny sprzęt (pewnie jeszcze ze zdjętymi blokadami, że może jechać 80km/h), nie oznacza, że jest Panem i Władcą Szosy! Trzymam mocno kciuki za jaknajszybsze wprowadzenie kategorii AM i zlikwidowania zdobywania karty motorowerowej w szkołach. A chłopak jak wyzdrowieje, to mam nadzieję że będzie jeździł trochę wolniej... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedaczek - a takie ładne polo było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnichu napisał:
Sorry, ale ja nigdy nie tłukłem się skuterem i niechciałbym. Jeszcze zanim zrobiłem prawo jazdy byłem przeciwny tak lekkomyślemu "rozdawaniu" karty motorowerowej. W moim gimnazjum tak wyglądała część teoretyczna: arkusze, które przez 5 lat nic się nie zmieniły, odpowiedzi mieli od straszych kolegów. Część praktyczna, to szkoda gadać - sprawdzane było, czy umiesz utrzymać równowagę i przejechać parę metrów... A teraz? Przepraszam za wyrażenie, ale - ci deb***e po uzyskaniu karty motorowerowej już olewają kompletnie przepisy - raz jeden z takich gówniarzy prawie wylądował mi na masce, bo wyskoczył zza budynku na drogę JEDNOKIERUNKOWĄ na której się znajdowałem i zaczął jechać POD PRĄD! To, że ma ma superwywalonywkosmos mały zwinny sprzęt (pewnie jeszcze ze zdjętymi blokadami, że może jechać 80km/h), nie oznacza, że jest Panem i Władcą Szosy! Trzymam mocno kciuki za jaknajszybsze wprowadzenie kategorii AM i zlikwidowania zdobywania karty motorowerowej w szkołach. A chłopak jak wyzdrowieje, to mam nadzieję że będzie jeździł trochę wolniej... Pozdrawiam.
Mam 16 lat, aktualnie 1 klasa LO, mam skuter, odblokowany (95km/h) i jestem kategorią AM bo skuterami jeżdżą takie dzieci które nie mają zielonego pojęcia o jeździe i nie dostają nogami do asfaltu.^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie niby młodzi kierowcy mają nauczyć się jeździć? Widzę, że niektórzy ulice chcieliby mieć na własność. Tak się nie da moi drodzy. Motocykliści, motorowerzyści i rowerzyści też chcą się poruszać po drogach. Nie twierdzę,że ten chłopiec był bez winy, ale nie wolno nam generalizować. Od wielu lat mam prawoko, ale jak wsiadam na skutera to często dochodzi do sytuacji, w której inni kierowcy się ze mną nie liczą. Pewnie gdyby któryś mnie potrącił -krzyczałby, że to moja wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda Volksvagena Polo(...) Wystąpił bym na miejscu właściciela o odszkodowanie. Jestem zagorzalym przeciwnikiem gowniarstwa na skuterach(...) (za wlasne zarobione pieniadze) to i tak przez pol roku jezdzil ze mna ojciec i samego mnie nie puszczal.
cytuje Twoje ,,najlepsze" słowa. Wiesz co, z takim myśleniem i wypowiedziami ,,szkoda Polo" powiem Ci kolego jedno: weś sie ty w łeb p.....nij. No fajnie, że za własną kasę kupiłeś auto, ale nie o to mi chodzi. Teraz mam 19 lat, mam juz prawko prawie od roku, motorowerami jeżdżę od 13. Powiem tak, taka jazda 5 lat moto dała mi napewno lepszą znajomość ruchu drogowego niż te Twoje niby pół roku z ojcem. Szkoda mi takich d...li co od razu krytykują innych. Więcej ulicznych ,,kozaczków" , ktorzy od starych dostają takie ,,BEmwu" co dopiero zdali prawko gorzej jeździ od takich gówniarzy, którzy już jakąś praktykę na drogach mają. Wiem co mówie, widzę to codziennie po wyjściu ze szkoły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety ale to prawda że skuterzyści często jeżdżą bezmyślnie i niebezpiecznie Sam miałem nieprzyjemną sytuację gdzie jechałem motocyklem a z zakrętu wyjechał mi na czołówke skuterzysta i o mało co nie doszło do wypadku jakiś cudem na szczęście mineliśmy się w ost.chwili :-\ Dóża część nie ma pojęcia o przepisach traktuje skuter jak rower,wina to jest rodziców,że przed kupnem nie zastanawiają się czy ich pociechy dadzą sobie radę w bezwzględnym ruchu drogowym gdzie jeden błąd i możemy znaleźć się na tamtym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze- szkoda tego małego ... w dużej mierze to wina leży po stronie rodziców; dziecko to dziecko.... woła skuter- kupuja skuter. Ale prawie żaden rodzic nie pomyśli o tym, żeby dziecko nauczyć poruszać się po drodze ( bo rzecz jasna po takim lipnym egzaminie na kartę motorowerową nie ma sie czego dobrego spodziewać). I przede wszystkim- trudno wymagać od 14-latka, żeby myślał trzeźwo i zachowywał sie na drodze jak wytrawny kierowca! wielu kierowców, tzw. doświadczonych wsiadając za kółko zapomina o innych użytkownikach dróg, tj. rowerzystach, motocyklistach i włąśnie takich niedoświadczonych jeszcze 'kierowcach'. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co..zastanówcie sie co piszecie... Nawet nie znacie Tego Chłopaka a piszecie...; [ Ja Go znam i bardzo mi go szkoda... i moim zdaniem bardzo dobrze umie jeździć skuterem...Każdemu sie może zdarzyć ..po prostu nie zauważył samochodu no i stało sie ..nikt czasu nie cofnie ; [ ; [
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wredny napisał:
biedaczek - a takie ładne polo było
ładne polo zastanów się człowieku co mówisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda Volksvagena Polo. Wystąpił bym na miejscu właściciela o odszkodowanie. Jestem zagorzalym przeciwnikiem gowniarstwa na skuterach. Od 18 roku zycia, na prawko i koniec. Jedzie taki gnoj nie ma pojecia o przepisach, i o niczym nie ma wyobrazni i mysli jaki to nie zniego kozak. Dobrze mu tak moze sie nauczy na drugi raz. Oczywiscie wine tez ponosza rodzice. Ja nawet jak zrobilem prawo jazdy i kupilem sobie auto (za wlasne zarobione pieniadze) to i tak przez pol roku jezdzil ze mna ojciec i samego mnie nie puszczal.
wiecie co ludzie jak możecie wyjeżdżać z takim tekstem jak ten np. ale niestety jest ich więcej szkoda wam samochodu chyba was poje.... jak można tak mówić skoro nie znacie chłopaka on świetnie jeździ weście się zastanówcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...