Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

140 osób straci pracę w Kraśniku

Utworzony przez mosquito, 13 marca 2010 r. o 18:07 Powrót do artykułu
eryk napisał:
Oczywiście , już dawno powinni przepędzić to towarzystwo. Wielka mi benzynówka ! Darmozjady i nieroby.
Aleś ty pusty człowieku!!! Jeśli tak myślisz (chociaż mam duże wątpliwości ,że ty w ogóle myślisz ... bo niby czym?) , że tam są darmozjady i nieroby to może ty jesteś jednym z nich ,bo na jakiej podstawie oceniasz ludzi!!!! Przemawia przez ciebie zwykła złośliwość i nienawiść do ludzi... Zasługujesz na pogardę!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
Aleś ty pusty człowieku!!! Jeśli tak myślisz (chociaż mam duże wątpliwości ,że ty w ogóle myślisz ... bo niby czym?) , że tam są darmozjady i nieroby to może ty jesteś jednym z nich ,bo na jakiej podstawie oceniasz ludzi!!!! Przemawia przez ciebie zwykła złośliwość i nienawiść do ludzi... Zasługujesz na pogardę!!!!!!!!!
Bez takich inwektyw prosze. Akurat znam dwie osoby co tam "pracują" i wiem co pisze. Tylko mi nie karz pisać o personaliach ani o szczegółach , bo ze zrozumiałych względów tego nie ujawnię. Pogarda cóż , wielkie słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POmioty Korniszona to najgorsza swołocz na tym łez padole. Ja rozumiem, że likwidują składy wojskowe wszędzie ale robią to tu u nas w najbiedniejszym regionie nie dając ludzim nic za to. W dodatku mają pretensję do tych ludzi, że protestują na taki swój los zgotowany Im przez psychiatrę o buzi typowego psychola z amerykańskiego horroru. Przypomina mi się ta swołocz, która zaprezentowała się na tvp meczu KOrniszon - Kaczor. Te gwizdy, krzyki, warkot itp. Gdyby to robili wowczas PiSiory to poprawni podnieśliby krzyk do kwadratu a tak w myśl gadki Hitlera, że " zwycięzców nikt nie sądzi" przeszło Im to na sucho. POmioty teraz mają swoją szansę gdy będzie debata: Appelbaumek, czyli mąż swojej żonki o gębie boksera i WSI-wy kapuś. Rozegra się walka lepsza niż rozrywka jaką nam dali: Gołota i Adamek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='eryk' date='14.03.2010, 20:11:24' post='250117'] Bez takich inwektyw prosze. Akurat znam dwie osoby co tam "pracują" i wiem co pisze. Tylko mi nie karz pisać o personaliach ani o szczegółach , bo ze zrozumiałych względów tego nie ujawnię. Pogarda cóż , wielkie słowa. [/quot Zazdrościsz pewnie tego że pracują po 8 godzin bo pewnie sam zapier***asz jak murzyn po 12 godzin na busiku miedzy Starym a Fabrycznym i nic dziwnego że jazda w kółko pojebała w główce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~adi~ napisał:
Zazdrościsz pewnie tego że pracują po 8 godzin bo pewnie sam zapier***asz jak murzyn po 12 godzin na busiku miedzy Starym a Fabrycznym i nic dziwnego że jazda w kółko pojebała w główce.
Siedzenie na zasiłku, a potem bez bardziej dobija... ? Nawet jeśli "zapier***asz jak murzyn po 12 godzin na busiku miedzy Starym a Fabrycznym" jest lepiej niż siedzieć w domu. Popierdzieć 8 godzin na państwowym... i poczekać na wojnę I tak do emerytury... Klawe życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Siedzenie na zasiłku, a potem bez bardziej dobija... ? Nawet jeśli "zapier***asz jak murzyn po 12 godzin na busiku miedzy Starym a Fabrycznym" jest lepiej niż siedzieć w domu. Popierdzieć 8 godzin na państwowym... i poczekać na wojnę :) I tak do emerytury... Klawe życie
No to sam widzisz jak to jest siedzieć na zasiłku. Z twoim myśleniem to najlepiej wszystko co państwowe to najlepiej zamknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrościsz pewnie tego że pracują po 8 godzin bo pewnie sam zapier***asz jak murzyn po 12 godzin na busiku miedzy Starym a Fabrycznym i nic dziwnego że jazda w kółko pojebała w główce. [/quote] Nikomu nie zazdroszcze , jeśli chcesz wiedzieć to mam swój interes i całkiem nieżle mi idzie. Ale szlag mnie trafia , jak widzę ile ludzi tam robi , albo udaje że robi, na państwowym garnuszku i pobiera apanaże z naszych podatków. No bo sam'ma spójrz , 52 pracowników ochrony, 21 pracowników straży pożarnej !!!!!!! W tak małym zakładzie. Czyż to nie są sztuczne etaty ? Ręce opadają. To tyle , dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eryk napisał:
Zazdrościsz pewnie tego że pracują po 8 godzin bo pewnie sam zapier***asz jak murzyn po 12 godzin na busiku miedzy Starym a Fabrycznym i nic dziwnego że jazda w kółko pojebała w główce. Nikomu nie zazdroszcze , jeśli chcesz wiedzieć to mam swój interes i całkiem nieżle mi idzie. Ale szlag mnie trafia , jak widzę ile ludzi tam robi , albo udaje że robi, na państwowym garnuszku i pobiera apanaże z naszych podatków. No bo sam'ma spójrz , 52 pracowników ochrony, 21 pracowników straży pożarnej !!!!!!! W tak małym zakładzie. Czyż to nie są sztuczne etaty ? Ręce opadają. To tyle , dziękuję.
O proszę '' kraśnicki bizneswoman'', który to utrzymuje ze swojego podatku rzesze ludzi! ha ha !!! To ja się pytam ile ludzi jest w sejmie , którzy mało że nic nie robią to jeszcze ośmieszają swoim zachowaniem naród polski i to za dużo większe pieniądze...i nie przeszkadza ci to!!!! Więc przestań się czepiać ,,bogu ducha'' winnych ludzi. Życzę Ci więcej opanowania ,bo w przeciwnym razie ten ,,szlag'' może zrobić swoje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eryk napisał:
Nikomu nie zazdroszcze , jeśli chcesz wiedzieć to mam swój interes i całkiem nieżle mi idzie.
Jezeli dobrze ci idzie to zamknij się i nie wypowiadaj swoich zali z dzieciństwa bo jeszcze moze i ciebie taki los spotkac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie chciałby chyba stracić pracy. Teraz stanowiska w państwówkach, czyt. urzędach nie są obsadzone leniwymi komuchami- nie te czasy. To tylko stereotyp. Na takich stanowiskach jest mnóstwo pracy za najniższe krajowe, bo pieniądze i etaty oszczędza się dla kierownictwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik pada- heh ludzie z zewnątrz lub Ci którzy zjeżdżają tu czasem do rodzin mówią, że stało się miastem starych ludzi! Tylko biedni emeryci na ulicach.... Jak nic się radykalnie nie zmieni- umrze śmiercią naturalną. Nawet na mieszkania w bloku, który chce zbudować Spółdzielnia w ogóle nie ma chętnych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tych zwalnianych, może choć do Afganistanu ich wyślą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
engelbert233 napisał:
Szkoda tych zwalnianych, może choć do Afganistanu ich wyślą...
szkoda to takich zjebów jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...