Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja rodziłam 3 lata temu wszyscy wokół mówili, że szykują mnie do cesarki tylko pan ordynator czeka na znak (czyli łapówkę). Nic nie dałam. Przyszykowano mnie do zwykłego porodu, a jak synkowi zaczęło zanikać tętno pan M. spanikował i kazał jednak zrobić cesarkę. To jest lekarz? Lekarz, który wie,że ma zrobić cesarkę bo pacjentka sama nie urodzi, a czeka żeby "dać w łapę". Masakra. Cieszę się, że go już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten doktorek to cham i prostak. Jak rodziłam, to traktował mnie jak z buta tylko dlatego, że nie byłam jego pacjentką. Czas najwyższy skomplikować mu życie, chociaż po tym gruboskórnym cwelu to i tak spłynie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech M. prowadził moją ciążę 3 lata temu ( był wtedy Ordynatorem). Opiekował się mną bardzo dobrze, na wszystkie pytania odpowiadał, wszystkie badania były o czasie wykonywane, w szpitalu byłam traktowana bardzo dobrze. W dniu terminu porodu poszłam do doktora na wizytę i zaproponował mi wywołanie porodu bo oznak nie było.    Te co dawały łapówki to albo najzwyczajniej bały się bólu porodowego i chiały iść na łatwiznę albo panikary co wydaje im się, że jak jest dzień po terminie to już trzeba koniecznie urodzić.  Nie wiem, czy istnieje lekarz sadysta co celowo zabija dzieci, są przypadki pomyłek lekarskich. Wszyscy tak psioczą, że Wojciech M. uśmiercił jakieś dzieci bo ktoś łapówki nie chciał dać... w takim razie dlaczego nie miał sprawy o błąd lekarski? Lekarz Wojciech M. prowadził również ciąże moich dwóch kolezanek i obie miały cesarke bez łapówki... po prostu, taka była konieczność.    Może on nie jest milutki i usmiechnięty, ale położnik ma mnie dobrze doprowadzić do szczęśliwego bycia mamą a nie głakać mnie po główce czy gdzie indziej...
1. Jesteś dobrze traktowana, bo jesteś jego pacjentką. Zmień lekarza, to zobaczysz. 2. Nikt sprawy mu nie zrobił, bo lekarze i prawnicy to jedna rodzina. Ze studiów pamiętam, że studenci z medycyny imprezowali tylko z prawnikami. Przeciętny pacjent może mu więc narobić :))) Oczywiście do czasu, w końcu znajdzie się ktoś, kto się odważy.  3. A że gbur, to już inna sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten doktorek to cham i prostak. Jak rodziłam, to traktował mnie jak z buta tylko dlatego, że nie byłam jego pacjentką. Czas najwyższy skomplikować mu życie, chociaż po tym gruboskórnym cwelu to i tak spłynie
dokładnie tak, kiedy ja leżałam w szpitalu (8 miesiąc, rodziłam miesiąc później i miałam to szczęście, że tego "doktora" nie było wtedy na oddziale) badał mnie, żeby sprawdzić czy wszystko ok i czy mogę wychodzić, to to badanie było najgorszym jakiego doświadczyłam. plus te chamskie odzywki i teksty. zero poszanowania dla człowieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 zł,bzdura !Co najmniej 1000  zł za cesarkę ,wiem z pewnego źródła,a dziecko ma w tej chwili lat 9.Także i ceny łapówek poszły w górę.
dokladnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś przyłapał tego bydlaka,wielkiego pana doktora Mazura,na łapówkach.Ja o mało co przez niego nie urodziłam 2 m-ce przed terminem bo nie chciał mi założyć pesara,bo nie dałam mu w łape.I przez 3 zmarnowane dni w tym szpitalu nikt nie przyszedł nawet do mnie zajzec czy nic sie nie dzieje,a jego poza tym co mnie przyjmował też nie widziałam.Wiem ze nie jestem jego jedyna ofiarą.Powinien za to surowo odpowiedziec,bo narazał zycie matek i dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slyszalam ze osoby  placily po 1000 zl za cc,  ja jednak chodzilam do innego lekarza nie z krasnickiego oddzialu, jak sie nic nie dzialo poszlam na prywatna wizyte do ordynatora w.m. kierowal na wywolywanie (na koniec wizyty dalam mu 50 zl wiecej, nie nie lapowka, takie podziekowanie ze sie mna zajał) nie wiem czy tylko to spowodowalo ze byl mily, ale byl, nie uslyszalam zlego slowa od niego byl usmiechniety i ludzki, ale slyszlam duzo kiepskich opini od ludzi  fakt jego badanie boli ale ja nic nie mam mu do zarzucenia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale łupią,ale łupią złodzieje,a za skrobankę 3,500 patola !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mi kare zaproponował co to jest za kara , mam nadzieje ze dostanie wieksza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem pod opieka doktora M. od 2005 i nigdy nie wzial ani zlotowki lapowki chodzilam i chodze prywatnie ale poza oplata za wizyte jak wszedzie nigdy nic wiecej to dobry lekarz i nigdy nie mialam zadnych zastrzezen a co do szpitala w krasniku to szkoda gadac uradzilam w nim czworo dzieci mialam jedna cesarke bo nie bylo rozwarcia czekali dlugo i dostalam jakiegos zapalenia dziecko tez.To samo na dziecinnym to okropne w jakich warunkach lecza dzieci ciagle biegunki i zakaz wychodzenia z sal zenada!
Jedż  se głupia babo do Lublina na dziecinny to zobaczysz czy tam wyjdziesz z sali.Mnie na Dziecięcym w Kraśniku się bardzo podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam jestem zadowolona z opieki Pana doktora. 7 miesięcy chodziłam do doktora w Lublinie miało być tak pieknie wszystko ok aż trafiłam do kraśnikiego lekarza ordynatora dostałam fochową opiekę dzięki niemu moje dziecko jest całe i zdrowe na tym świecie podobnie jak i ja bo moja mama też miała problem przy porodzie wiele lat temu uratował ja własnie Pan doktor.A wracając do mnie przy porodzie pojawił się w 5 min nawet nie wiem skąd i zrobił mi cc bez dawania jakiej kolwiek łapówki. Dobry,doświadczony lekarz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha, ten cały artykuł to jakaś parodia! Ucinać łapy tym co biegają za lekarzami i wciskają na siłę!
dokładnie, sami ludzie latają wciskają kasę a jak coś pójdzie nie tak to jest afera. Ludzie lekarz też człowiek nie jest wróżką ani cudotwórcą  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nowość hahahaha, 3/4 lekarzy bierze łapówki ,bo inaczej mają pacjenta w d...e ,to  uzależnienie,nie iduczy ich państwo nawet dając im wysokie zarobki. Najbardziej skorumpowani pracownicy  w Polsce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nowość hahahaha, 3/4 lekarzy bierze łapówki ,bo inaczej mają pacjenta w d...e ,to  uzależnienie,nie iduczy ich państwo nawet dając im wysokie zarobki. Najbardziej skorumpowani pracownicy  w Polsce .
O wypraszam sobie,nasz ukochany burmistrz\lekarz jest prawy i uczciwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki doktorowi M. mam dwie zdrowe córki.....gdy zawiedli wszyscy inni lekarze an się mną zajął...miałam dwa razy cesarskie cięcie...nie dawałam nic on nie wołał. To bardzo dobry lekarz i szkoda, że już nie jest ordynatorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajca sobie robicie zapomnieliście dodć ,albo ten felczer zapomniał dodać minimum jednego zera do tej kwoty . Nic nie ubliżając to najbardziej złodziejskie środowisko w Polsce, jedynym lekarstwem żeby tych niby medyków z tej choroby wyleczyć była by publiczna chłosta w gołą dupe np dziesięc batów za każdy tysiąc.Myślę że temu łobózowi i jemu podobnym trudno by było przeżyć to chłostanie.Są też rodzinni lekarze w Kaśniku którzy są właścicielami przychodni a golą starsze osoby po 50-100zł za wizytę. PANIE ZIOBRO ZBYSZKU WRACAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa wyszła dzięki policjantom!!!czego piszecie bzdury???sprawa wyszła dzięki dziewczynie kóra miala odwage i powiedziała,że jeśli policja nic z tym nie zrobi to powiadomi media,bo w tym mieście i nie nie tylko w tym wszystkie brudy są zamiatane pod dywan!!!brava dla tej dziewczyny!!!
Brawo jeszcze raz brawo dla dzielnej dziewczyny. Tak sie powinno postępowac z wykształconymi nieudacznikami , dla mnie są to po prostu hieny nie ludzie , mamona , mamona, mamona , a gdzie powołanie ????etyka , godność .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie pisze o łapówkach branych przez położne......To też mógłby być ciekawy temat. Na siłe przeciągają poróg siłami natury (jeśli mają obiecane pieniążki) do ostatniej chwili balansując na krawędzi życia dziecka i matki..., kiedy wskazane jest już wykonanie cesarskiego cięcia, nie informując o tym lekarza, (a lekarzem przy porodzie jest stażysta bez specjalizacji). Mowa o szpitalu Staszica w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedż se głupia babo do Lublina na dziecinny to zobaczysz czy tam wyjdziesz z sali.Mnie na Dziecięcym w Kraśniku się bardzo podoba.
Bylam i na krasnickiej i na chocki ta druga kiepska ale krasnicka super i glupia nie jestem moje dziecko przestalo oddychac zostalo zaintubowane i przewiezione do lublina pani doktor P. byla wtedy na izbie zrobili co trzeba i za to dziekuje Bogu bo nie chce myslec co byloby gdyby cos poszlo nie tak dodam ze mialo tylko rok a w krasnickim oddziale bylam nie raz stare okna gdy padalo woda lala sie po parapecie na oddziale biegunka a nocniczkow to ile na caly oddzial?co wszystko ma byc ze soba? tragedia dzieci chyba powinny miec nieco lepsze warunki a nie lezec i lapac ciagle cos nowego a rotawirus to od lat jest tam norma i wiem to z doswiadczenia wiec nie oszukujmy sie od dawna prosi sie o zmiane tych warunkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylam i na krasnickiej i na chocki 
Kto zacz ów "chocka" ? Najpierw kobiecino dowiedz się, kim był Witold Chodźko, następnie sprawdź, jak się to pisze, a dopiero później produkuj się na forum ... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...