Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

28-latek zabił ojca w obronie swojej żony

Utworzony przez mosquito, 22 listopada 2010 r. o 16:10 Powrót do artykułu
normalny, katolicki elektorat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy wyborca PO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do CzuCzu! Czuć Czubku od ciebie alkohol.Bredzisz jak potłuczony.Czupryna Ci się czupurzy.Czuję odlot po wczorajszych przegranych wyborach.Czuż wracaj do żeczywistości i się nie mazgol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obronie zony... Jesli ktos zna te rodzine, to chyba w to nie uwierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czu czu napisał:
Typowy wyborca PO...
to przykre że są tacy ludzie jak ty którzy takie rzeczy wypisują. wszyscy jestesmy polakami i powinnismy trzymac sie razem, bez wzgledu na to kto, jak głosuje i w co wierzy. politykom niestety udało się skutecznie podzielić społeczeństwo. a tymczasem tą są tylko jakies głupie wybory. z podziwem wyczytuję w internecie, jak ludzie obrzucają się błotem, a wiem ze w cztery oczy byliby sobie w stanie pomóc. opamiętajcie się, bo to przestaje być śmieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec synowi zgotował ten los.Syn mu odpłacił.Żegnaj Julek, żal mi cię Łukasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda szkoda ze tak wyszło patologiczna rodzina w cudzy słowiu rodzina Julka mi nie zal szkoda tych małych dzieci łukasza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
normalny, katolicki elektorat !
w d*** wsac takie komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...