Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

28-latek zabił ojca w obronie swojej żony

Utworzony przez mosquito, 22 listopada 2010 o 16:10 Powrót do artykułu
normalny, katolicki elektorat !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Typowy wyborca PO...
0
Do CzuCzu! Czuć Czubku od ciebie alkohol.Bredzisz jak potłuczony.Czupryna Ci się czupurzy.Czuję odlot po wczorajszych przegranych wyborach.Czuż wracaj do żeczywistości i się nie mazgol.
0
W obronie zony... Jesli ktos zna te rodzine, to chyba w to nie uwierzy.
0
Czu czu napisał:
Typowy wyborca PO...
to przykre że są tacy ludzie jak ty którzy takie rzeczy wypisują. wszyscy jestesmy polakami i powinnismy trzymac sie razem, bez wzgledu na to kto, jak głosuje i w co wierzy. politykom niestety udało się skutecznie podzielić społeczeństwo. a tymczasem tą są tylko jakies głupie wybory. z podziwem wyczytuję w internecie, jak ludzie obrzucają się błotem, a wiem ze w cztery oczy byliby sobie w stanie pomóc. opamiętajcie się, bo to przestaje być śmieszne
0
Ojciec synowi zgotował ten los.Syn mu odpłacił.Żegnaj Julek, żal mi cię Łukasz.
0
prawda szkoda ze tak wyszło patologiczna rodzina w cudzy słowiu rodzina Julka mi nie zal szkoda tych małych dzieci łukasza
0
mosquito napisał:
normalny, katolicki elektorat !
w d*** wsac takie komentarze
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: