Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

32-latek zginął w wypadku drogowym na ul. Urzędowskiej

Utworzony przez Gość, 17 listopada 2008 r. o 08:29 Powrót do artykułu
No jak koleś chciał się ze śmiercią pościgać to już jego wola ... 90% wypadków na urzędowskiej jest z szybkości. Osobiście jak ciotka nie jeżdżę, ale wiem że na tej ulicy jeździć ponad 100 nie wolno !!! A wielu pajaców traktuje ten odcinek jak tor wyścigowy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
ty jesteś matoł i Ciebie mógłby wybić, bo takich palantów jak ty to nie brakuje. Chłopak był wspaniałym człowiekiem dość dobrze go znałam. Jakbyś poznał Tomka to nie wyzywałbyś od matołów. Matole zapamietaj to sobie.
Pomijajac kwestie wspolczucia rodzinie i tak dalej, powiedz, co bylo przyczyna wypadku? Jechal przepisowo czy nie? Gdyby przy okazji rozjechal kogos z Twoich bliskich, jakby brzmial Twoj komentarz? Wiem, ze teraz mozna gdybac itd, ale Twoj znajomy sam zgotowal sobie taki los. Sad but true.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
Ustawa przewiduje 60 km/h?? Wypowiedział się znawca przepisów drogowych
he dobre. zgadzam się z tobą naprawdę jakiś ślepy znawca to pisał tam stoi jak byk znak oznakowany 40-stką. widać ze koleś widzi znaki przepisu drogowego tyle ze sam zmienia ich znaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
Ustawa przewiduje 60 km/h?? Wypowiedział się znawca przepisów drogowych
jakby jechal zgodnie zprzepisami to napewno nieszczescia by niebulo... tylko chcial jechac h** wie ile i potem sie chwalic pewnie przed kumplami a lecialem 150 urzedowska i co mu to dalo nic teraz tylko kondolencje dla rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MINEŁO JUŻ PONAD 2 MIEIĄCE - MAM NADZIEJE ŻE SA OSOBY KTÓRE BEDĄ TOMKA PAMIĘTAC JAKO WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA a co do innych - tych szukających sensacji i tych:
aa napisał:
tylko chcial jechac h** wie ile i potem sie chwalic pewnie przed kumplami a lecialem 150 urzedowska i co mu to dalo nic
i innych podobnych --WALCIE SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
MINEŁO JUŻ PONAD 2 MIEIĄCE - MAM NADZIEJE ŻE SA OSOBY KTÓRE BEDĄ TOMKA PAMIĘTAC JAKO WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA a co do innych - tych szukających sensacji i tych: i innych podobnych --WALCIE SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MINELO JUZ PONAD 3 MIESIACE BARDZO CIE TUTAJ BRAKUJE CALY CZAS O TOBIE PAMIETAM JAK WIELE WIELE OSOB NAPEWNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...