Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

45 tys. zł kary za ścięcie dębu w Kraśniku

Utworzony przez Gość, 19 stycznia 2013 r. o 21:36 Powrót do artykułu
kuźwa na własnej działce nie można wyciąć drzewa, za cholerę nie posadzę żadnego drzewa, bo później tylko kłopot. Pieprzony kraj do czego doprowadziła solidarność, za komuny można było sadzić i ścinać a teraz niby wolny kraj, wuja wolny, jeszcze gorzej zniewolony. Będę mieć pustynie na działce, bo w naszym kraju nic nie wolno a pierdnąć mogę na swojej działce, czy nie, chociaż zatruwam środowisko,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdnięcie nie zatruwa środowiska - wzbogaca jego zasoby naturalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko, koleś wycina, bierze kasę i leci na skargę. Ale kto ściął drzewo? On czy Spółdzielnia? Mógł powiedzieć p. Iwanowi "Panie tam jest dąb, nie zetnę, bo nie wolno", zmusili go? jakby spółdzielnia kazała mu kogoś zabić to by zabił i poleciał na skargę? Kasę przytulił i ze złośliwości podkablował, ot mentalność, zarobić i jeszcze pracodawcy w twarz napluć. On powinien karę zapłacić, w ogóle od głupoty powinien być podatek, dziura budżetowa by się w miesiąc załatała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę bluźnić, ale pięść się sama zaciska jak wszędzie widać idiotyzmy władzy.To kraj dla popaprańców.Który kraj doi swojego obywatela do granic wytrzymałości??Posrane podatki, chore prawo itp. Ludzie ! Nie idźmy na głosowania . Nie głosujmy na posłów, nie głosujmy na radnych. Oni tworzą i stanowią prawo pod siebie... Szkolnictwo kuleje. Służba zdrowia w agonii ( lekarze maja się dobrze) Obywatel jest tylko do łupienia. Nie bedę szanował kraju który mnie nie szanuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech płacą nie zbidnieją, społdzielnia Metalowiec to najbardziej złodziejska spółdzielnia z jaką miałem doczynienia do tego umysłowo w wizji kierowników jest w dalekim PRLu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli co prezes to człowiek czybińskiego??bo nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icek Roztowski musi przecież skąds wziąć pieniądze! Więc z tym drzewem to umarł w butach. Cieszcie się że jeszcze nie ma taryfikatora za pierdnięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kuźwa na własnej działce nie można wyciąć drzewa, za cholerę nie posadzę żadnego drzewa, bo później tylko kłopot. Pieprzony kraj do czego doprowadziła solidarność, za komuny można było sadzić i ścinać a teraz niby wolny kraj, wuja wolny, jeszcze gorzej zniewolony. Będę mieć pustynie na działce, bo w naszym kraju nic nie wolno a pierdnąć mogę na swojej działce, czy nie, chociaż zatruwam środowisko,
Oto jest właśnie "rozumowanie" człowieka, którego mądrość nie wystaje więcej niż poza czubek własnego nosa. Tak trudno pojąć, że drzewo, które rośnie wiele lat jest dobrem tak cennym, że jest szczególnie chronione przez państwo za pomącą takiego rygorystycznego prawa?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś masakra. Moja działka, moje drzewo, moja decyzja co ja z nim zrobię, ale nie za rządów jedynie słusznej partii to ona zezwala czy mogę wyciąć drzewo, oczywiście sciągając przy tym kasę. Najwyższy czas zmienić te chore przepisy. By żyło się lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
To jest jakaś masakra. Moja działka, moje drzewo, moja decyzja co ja z nim zrobię, ale nie za rządów jedynie słusznej partii to ona zezwala czy mogę wyciąć drzewo, oczywiście sciągając przy tym kasę. Najwyższy czas zmienić te chore przepisy. By żyło się lepiej...
tak, tak.. a przynajbliższych wyborach znowu będzie "no jednak na platformę, bo jak wrócą mroczne czasy IV RP itp itd"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE http://www.michalmulawa.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezadowolony napisał:
Oto jest właśnie "rozumowanie" człowieka, którego mądrość nie wystaje więcej niż poza czubek własnego nosa. Tak trudno pojąć, że drzewo, które rośnie wiele lat jest dobrem tak cennym, że jest szczególnie chronione przez państwo za pomącą takiego rygorystycznego prawa?.
Szkoda tylko, ze to cenne dobro jakim jest drzewo jest tak szczególnie chronione przez panstwo na prywatnym terenie, w tym przede wszystkim pojedyncze egzemplarze. Jak dla nich drzewa są az do tego stopnia bezcenne, to zamiast sprzedawać całe hektary ziemi w zagraniczne ręcę posadzą na nich lasy i dbają wtedy o to wspólne cenne dobro. I nie tyle tego wspólnego dobra wycina sie na panstwowych terenach, tak jak i w Krasniku ile terenów ogołocono z drzew. I jakos wtedy im nie przeszkadza, że niszczą to cenne dobro. Ale za to pizdzielca muszą dostawac na punkcie pojedynczych drzew na prywatnych terenach. Ot, uwidacznia sie przy tym hipokryzja organów władzy - tępych politycznych głów. A chłopa za donosicielstwo złapac i przywiązać za jaja do innego dęba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezadowolony napisał:
Oto jest właśnie "rozumowanie" człowieka, którego mądrość nie wystaje więcej niż poza czubek własnego nosa. Tak trudno pojąć, że drzewo, które rośnie wiele lat jest dobrem tak cennym, że jest szczególnie chronione przez państwo za pomącą takiego rygorystycznego prawa?.
Mi także trudno jest to pijąć. Moja działka, moja decyzja. Przeszkadza mi albo zagraża przewróceniem to go wycinam. A państwo jak chce mieć takie dobra to niech sobie na państwowym posadzi -,najlepiej pod samymi urzędami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Iwan, albo nie zaplaciles temu Panu albo cie nie lubi. W kazdym razie naraziles spoldzielnie nasza na straty. powinienes odejsc. Poza tym nie tylko to, mamy cie juz dosc!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Iwan, albo Pan mu nie zaplaciles albo Pana nie lubi. Naraziles na strate spoldzielnie nasza, poza tym to przelalo tylko czare goryczy. Zbieramy podpisy zeby Pan odszedl ze spoldzielni. niech Pan sobie robi polityke w radzie miasta z czlonka spoldzielni da spokoj. Mamy Pana dosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek napisał:
tak, tak.. a przynajbliższych wyborach znowu będzie "no jednak na platformę, bo jak wrócą mroczne czasy IV RP itp itd"
... to wtedy za nielegalne wycięcie swojego drzewa antyterroryści cię zgarną a sąd dowali ci kilka lat odsiadki, dodatkowo cała akcja zostanie sfilmowana i puszczona w TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sm napisał:
Panie Iwan, albo Pan mu nie zaplaciles albo Pana nie lubi. Naraziles na strate spoldzielnie nasza, poza tym to przelalo tylko czare goryczy. Zbieramy podpisy zeby Pan odszedl ze spoldzielni. niech Pan sobie robi polityke w radzie miasta z czlonka spoldzielni da spokoj. Mamy Pana dosc.
Że co proszę? A to już nie "Iwan na burmistrza"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majka napisał:
Mi także trudno jest to pijąć. Moja działka, moja decyzja. Przeszkadza mi albo zagraża przewróceniem to go wycinam. A państwo jak chce mieć takie dobra to niech sobie na państwowym posadzi -,najlepiej pod samymi urzędami.
w USA gdzie istnieje realne zagrożenie tornadami, i gdzie drzewa wyrywane są z korzeniami, nikomu do głowy nie przychodzi durny pomysł ZAGROŻENIA i wycinania wszystkiego co rośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziął kasę i doniósł. Wiadomo "urzędowski cebularz" To normalne w tam. Mimo wszystko jestem pewny że RM umorzy tą karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leoncio napisał:
w USA gdzie istnieje realne zagrożenie tornadami, i gdzie drzewa wyrywane są z korzeniami, nikomu do głowy nie przychodzi durny pomysł ZAGROŻENIA i wycinania wszystkiego co rośnie.
Ale to moja działka i moja decyzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...