Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera korupcyjna w Kraśniku: Wzięli łapówki za 30 tysięcy

Utworzony przez kameleon, 14 października 2011 r. o 12:00 Powrót do artykułu
ja nie za bardzo rozumiem. Panie pracują w prywatnej firmie. Co komu do tego, co dostaje od dostawców ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez spółka nie była ich własnoscią, a działając na jej szkodę poprzez nie dbanie o obroty spółki narazały na straty także innych pracowników w niej zatrudnionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kameleon napisał:
ja nie za bardzo rozumiem. Panie pracują w prywatnej firmie. Co komu do tego, co dostaje od dostawców ??
To nie jest prywatna firma tylko państwowa PSS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powszechna_Sp%C3%B3%C5%82dzielnia_Spo%C5%BCywc%C3%B3w_%22Spo%C5%82em%22 "Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEM (PSS "SPOŁEM") – sieć handlowa spółdzielni spożywców założona w 1907 roku. Po roku 1990 spółdzielnia podzieliła się na wiele regionalnych i lokalnych spółdzielni, z których wiele zbankrutowało, a majątek został wyprzedany. Obecnie istnieje Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców SPOŁEM, zrzeszający oddziały na terenie całego kraju. PSS "SPOŁEM" (w całym kraju) posiada ponad 4 tysiące sklepów detalicznych, 175 magazynów, 210 placówek gastronomicznych, 330 zakładów przetwórstwa spożywczego, 7 hoteli. Zatrudnia (w całym kraju) ponad 50 tysięcy pracowników" Ta sieć jest i tak niereformowalna. Ma najdroższe towary (wyższe ceny niż w ALDIKACH i STOKROTKACH, gdzie jest naprawdę drogo). Do tego te afery, he he. Spółdzielcy okradają własną firmę i działają na szkodę własnej spółdzielni SPOŁEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzięli , czy wzięły ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozazdrościły ekipie poprzedniego burmistrza Kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kameleon napisał:
ja nie za bardzo rozumiem. Panie pracują w prywatnej firmie. Co komu do tego, co dostaje od dostawców ??
Młody wykształcony z dużego miasta?. Zgadłem?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat, od 14 lat było wiadomo, że Kraśnik nierządem i korupcją stoi. Podobnych zdarzeń jest bez liku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan prokurator chyba przyjal od jakiejs wiekszej sieci jeszcze wieksze pieniazki wskoro kreci taka "afere" albo poprawic sobie musi statystyki i dac newsa na okladki lubelskich brukowcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika Moch...a taka uczciwa była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech. Kraśnicka rzeczywistość ! Już nie jeden raz p. Sznajder pisał o takich "wałkach" w kraśnickim Sądzie i urzędach, że skóra cierpnie ! Dobrze, że chociaż częściowo dzięki niemu tego g#wna udało się pozbyć, ale teraz jak czytam, że od dwóch lat sędziego, który jeździł pijany jak bela po kraśniku, kraśnicki tzw. wymiar sprawiedliwości nie może rozliczyć to odnoszę wrażenie, że ta instytucja swoich nie rusza, w myśl powiedzenie kruk, krukowi... Czyli w Kraśniku wszystko po staremu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nikomu nie przyszło do głowy, że gazety żeby zwiększyć sprzedaż wypisują bzdury i wszystko wyolbrzymiają. Już niejedną osobę w ten sposób skrzywdzono (to tak apropo's Moniki M.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama się przyznała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak twierdzi osoba, która napisała artykuł... Napisała także, że PSS jest spółką i wiele innych bzdur, chociażby to że bleder kosztował 860 zł. Chyba był złotem pokryty, bo cena takiego blendera to 86 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Czy nikomu nie przyszło do głowy, że gazety żeby zwiększyć sprzedaż wypisują bzdury i wszystko wyolbrzymiają. Już niejedną osobę w ten sposób skrzywdzono (to tak apropo's Moniki M.)
mężuś broni czci żonki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Tak twierdzi osoba, która napisała artykuł... Napisała także, że PSS jest spółką i wiele innych bzdur, chociażby to że bleder kosztował 860 zł. Chyba był złotem pokryty, bo cena takiego blendera to 86 zł
Przejdź się do sklepu albo popatrz w necie to zobaczysz jakie są ceny blenderów, a potem wypisuj na necie wypociny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze byłoby,aby te "hieny" z brukowca ,w którym pracują bazowały na uczciwych informacjach,a nie pastwiLy się bezczelnie na niesprawdzonych informacjach-to żaden zaszczyt,tylko sposób na nieuczciwe wyciąganie pieniędzy od potencjalnych czytelnikow....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ceny blenderów sprawdziłem, ale Ty koleś chyba nie, albo czytać nie umiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Ja ceny blenderów sprawdziłem, ale Ty koleś chyba nie, albo czytać nie umiesz
Koleś nawet jeśli by ten blender kosztował złotówkę. Nie ważne. Jest to przestępstwo. A tak na marginesie jak kraść to miliony i brać w łapę trzeba umieć na łasić się na gówniany blender i się ośmieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Ja ceny blenderów sprawdziłem, ale Ty koleś chyba nie, albo czytać nie umiesz
Chyba jednak cen nie sprawdziłeś http://www.ceneo.pl/Roboty_kuchenne;004+m631;017Blender_P1-17554.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...