Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera w Kraśniku. Podejrzany przetarg na dostawę leków

Utworzony przez Malkom, 11 sierpnia 2011 r. o 15:22 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Kiedy samorząd np. buduje drogę i ogłasza przetarg, to wszyscy potencjalni oferenci wiedzą ile ma pieniędzy do wydania na ten cel. Wystarczy spojrzeć do budżetu. Poza tym, zauważyłaś, aby taki wątek pojawił się w artykule? Nie, bo to gdybanie, za które można popłynąć w sądzie, jeśli nie ma się dowodów. I co w takiej sytuacji się robi? Daje się tytuł: Afera w Kraśniku. No bo przecież mogła to, mogła tamto...Tak to się wytwarza "informacje" w maglu, a nie w gazecie. Gazeta ma pisać o faktach. Jak nie pisze o faktach, to znaczy, że nie ma o czym. I wtedy jest: jedna pani z drugim panem...no, afera że ho ho. Tego szukasz w gazetach? To chyba dobrze trafiłaś. Na DzW.
Z przetargami na budowę dróg nalezało by przypomniec, jak to Czubinskiemu opozycjonisci zarzucali ustawianie przetargów, pomimo, ze wygrywała najnizsza cena i jakos na ich owczesne twierdzenia i dzisiaj dowodów nie ma. I chyba nie do konca zawsze jest wiadomo z tą kwotą, gdyz inaczej mijało sie z celem składnie ofert wyzszych niz zamawiający przeznacza na inwestycję. I w tym konkretnym przypadku nie wiadomo czy taka cena była podana. I gdybym napisała o czymś jako pewnym mogłabym popłynąć, ale nie piszac o jakiejs ewentualnosci, która mogła byc mozliwa, ale której nie da sie udowodnić, że tak było jak tez , że tak nie było. A gazety musza się ograniczac do takich faktów przekazanych przez samych powiązanych ze sprawą. Ale tak naprawdę zarówno dziennikarze jak i my czytelnicy nie wiemy na ile zostały im prawdziwie przedstawione, nie znamy ich prawdziwych zamysłów, pobudek i czynów i dlatego, nie mozemy tych wszystkich twierdzen , usprawiedliwien i tłumaczen brac na wiarę i święcie w nie wierzyc. Pozostaj nam jedynie na podstawie doniesien wyciągac odpowienie wnioski, czyli ze mogło byc to a mogło byc i tamto. I w tym przypadku staje sie bez znaczenia, jaka gazeta przedstawia nam te fakty. A ze Ty tego nie potrafisz, tylko uznjesz jakies, w których Ci sie wydaje, ze znajduje sie w nich tylko jedyna objawiona prawda, to juz Twój problem. I jakby co, Twoje straszenie mnie, bardziej przekonuje mnie, że chyba jednak o właściwy trop zahaczyłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj cały dzień zasuwałem fizycznie ,ale nie zmęczyłem się aż tak, jak po przeczytaniu powyższego postu. Ufff co za beton to pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irek napisał:
Dzisiaj cały dzień zasuwałem fizycznie ,ale nie zmęczyłem się aż tak, jak po przeczytaniu powyższego postu. Ufff co za beton to pisał.
Alez to zawsze czytanie betonów męczyło, to i nie dziwota, ze jak sie za niego wzięli, to nic z niego nie rozumieli, a jedynie przyswajali sobie, to co ich władza zwierzchnia nawbijała im i jeszcze przyklepała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak poza tym, to nie żadna afera, tylko nasza krasnicka a nawet Polska rzeczywistość. Przez te wszystkie lata take postępowanie władz samorządowych, pomimo , ze jest niewłaściwe i naganne zdążło już wszystkim spowszechnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRAŚNIK = JEDEN WIELKI PRZEKRĘT! A PAN STAROSTA POWINIEN SIE SCHOWAĆ ZE WSTYDU DO ...NP. DPS-U...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jakby w miescie tego nie było. Tylko jak nie da sie tego udowodnic staroście, tak tez nie da sie burmistrzowi i mozna wszystkim wmawiać, ze wszystko odbyło sie zgodnie z zasadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dziwnego bo Jola i Tadek są oboje z Ostrowa gm.Wilkołaz,dobrze żyją,razem wódkę piją a rok temu starosta dał medal za zasługi dla rolnictwa jej ojcu Heńkowi co nie ma nic wspólnego z farmą,wiem dobrze bo niedaleko mieszkam i znam ich,ich rodziny i ich machlojki których jest wiele,wiele więcej,pisanie zajęłoby mi dużo czasu,ale ktoś ich kiedyś za to wszystko rozliczy,jak nie ludzie to Bóg który na to patrzy i nie grzmi ale do czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zozo napisał:
Przetargi, ach te przetargi... Nie wiem czy nie jestem w błędzie, ale czy Pani Dyrektor DPS nie jest także powiązana rodzinnie z Panem Starostą....? Ana marginesie tytuł o aferze w Krasniku jest dużym nadużyciem, przy tych aferach co były w tym mieście w przeszłości to pikuś......
masz rację Jola i Tadek to rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacuś napisał:
Ojoj,ciekawe czyja apteka nie wygrała przetargu???Któż to może być tak okropnie skrzywdzony,ale ujmie się za nim super wiarygodny Dziennik Wschodni?
no jak to czyja, pierwszego nieroba Kraśnika - Łysy poleruj rysy, a nie wymyślasz :-) dziewczyny z Poznania Pozdrawiają :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW służy nowej nieudolnej ekipie z UM Kraśnik??? zajmuje się pierdołami, a tam gdzie są wały i o nich wie, nawet palcem nie tknie - ale cóż takich mamy "dziennikarzy" i trza z tym żyć :-) ps. wiedzieliście ogłoszenia o konkursach - wiadomo kto wygra? ja wiem że jedno ze stanowisko jest dla Mega Agenta Ubezpieczeniowego :-) tak, tak tego samego co kiedyś jakieś problemu z prawem miał :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro napisał:
DW służy nowej nieudolnej ekipie z UM Kraśnik??? zajmuje się pierdołami, a tam gdzie są wały i o nich wie, nawet palcem nie tknie - ale cóż takich mamy "dziennikarzy" i trza z tym żyć :-) ps. wiedzieliście ogłoszenia o konkursach - wiadomo kto wygra? ja wiem że jedno ze stanowisko jest dla Mega Agenta Ubezpieczeniowego :-) tak, tak tego samego co kiedyś jakieś problemu z prawem miał :-)
Mam nadzieję, że się mylisz? Przecież ten facio ma tak rozbuchane ego jak brzuszysko, które przed sobą dźwiga. Ktoś taki nie nadaje się na urzędnika żadnego szczebla w żadnej instytucji. To by była kompletna POrażka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o kim piszecie i o czyich konkursach, starostwa czy miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A o kim piszecie i o czyich konkursach, starostwa czy miasta?
Pewnie miasta, bo ten gruby to kumpel vicka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki powrót faceta z nazwiskiem przypominając do złudzenia nazwę jednej z dzielnic Lublina ja tam się cieszę z tego bo to kolejny kamyczek do szyi tego słabego, tchórzliwego i niekompetentnego układu. Kurcze ale nawet nie wiecie jaki ja się już czuje uleczony... z popierania PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, a co wy tak boicie sie i do tego anonimowo wymówić nazwisko grubego kumpla vicka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Ludzie, a co wy tak boicie sie i do tego anonimowo wymówić nazwisko grubego kumpla vicka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze no nie wierze, zaraz po wyborach wiem ze ten pan( ubezpieczyciel) mocno domagał sie 'zapłaty",czyli mocnego podziękowania w formie np. stanowiska dyrektorskiego za mocny udział w kampanii wyborczej.............wreszcie go gdzies wsadzą???kompromitacja,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy chodzi o tego ubezpieczyciela znacznych rozmiarów , który rozstał się z poprzednim pracodawcą i miał sprawę karną za wynoszenie danych klientów byłego pracodawcy pamiętamy jak za starosty Stawiarskiego ten pan otrzymał lokal w starostwie i był wdzięczny przy wyborach i rozklejał plakaty pana Stawiarskiego przy wyborach parlamentarnych o mało nie spadł z drabiny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne, zapewne...gabaryty się zgadzają, znajomości też...i kilka innych szczegółów także. Ale obsadzenie go na jakimkolwiek stanowisku urzędniczym będzie faktycznie gwoździem do trumny dla PIS w Kraśniku. Tu ludzie się znają, o krętaczach wiedzą i nie poprą tak uwikłanego układu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta gazeta stala sie juz kompletnym brukowcem!-tytul zenujaco tandetni ,robienie afery z niczego...zadnych argumentow, fakty przecza rzekomej aferze...typowy artykulik na zamowienie dziennikarskich hien!kolejna dziennikarska kompromitacja... kompletne dno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...