Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Amfiteatr do remontu

Utworzony przez grzegorz01, 8 kwietnia 2008 r. o 09:24 Powrót do artykułu
Dobrze, że coś się dzieje. Malkontentom może być głupio, ale miasto się zmienia. Tylko głupi tego nie widzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie podział się ze swoim komentarzem pan M.Sznaider? Remont amfiteatru odbędzie się między innymi za pieniądze uzyskane ze sprzedaży KPEC, której to prywatyzacji tak się obawiał pan Mirek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kraśniczanina. Ćmoku czytaj uważnie artykół. Nie ma tam słowa, że pieniądze będą ze sprzedaży KAPEC. ZAjmij się urzędasie uczciwą pracą a nie wypisuj głupot po forach. A od M.Sz to się odwal i nie wycieraj sobie nim gęby. Jak wydawał Nowiny Kraśnickie tooście urzędasy po cichy bojąc się burmistrza kserowali artykóly i w domu zamknięci w kiblu czytali je z wypiekami. I jeszcze jedno. Zakichanym obowiązkiem burmistrza i władz miasta jest dbanie o miasto. Za to im płacimy i to nie mało ze swoich podatków. Więc remontując amfiteatr nikomu nikt nie robi łaski. I tak obiekt był niszczony tylko dla tego że był to relikt komuny. Teraz by zamydlić oczy pieje się o remoncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzegorz01 napisał:
Dobrze, że coś się dzieje. Malkontentom może być głupio, ale miasto się zmienia. Tylko głupi tego nie widzi!
Chyba na ostatnim szkoleniu PR, na które urzędasy jeżdżą na okrągło, była mowa o internecie i forach. Zauważalna jest aktywność bandy pupolizów. Chwalą to kulowskie zero pod niebiosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kraśniczanina 2: Chyba chciałeś napisać "ćwoku" a napisałeś "ćmoku", wyraz "artykóły" pisać się powinno przez "u" zwykłe a nie przez"ó". Mam olbrzymią satysfakcję, że zostałem nazwany przez ciebie "ćmokiem" bo tym samym moja skromna osoba stała się przesłanką do utworzenia neologizmu. Ale ad rem, otóż fakt, że za pieniądze po sprzedaży KPEC-u będzie remontowany m.in. amfiteatr to wybór mieszkańców Kraśnika. Ty, jako kraśniczanin (wprawdzie nr 2, ale jednak) powinieneś o tym wiedzieć. Być może twoją perspektywę zasłania ci osuwający się na oczy beret z moheru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Do kraśniczanina 2: Chyba chciałeś napisać "ćwoku" a napisałeś "ćmoku", wyraz "artykóły" pisać się powinno przez "u" zwykłe a nie przez"ó". Mam olbrzymią satysfakcję, że zostałem nazwany przez ciebie "ćmokiem" bo tym samym moja skromna osoba stała się przesłanką do utworzenia neologizmu. Ale ad rem, otóż fakt, że za pieniądze po sprzedaży KPEC-u będzie remontowany m.in. amfiteatr to wybór mieszkańców Kraśnika. Ty, jako kraśniczanin (wprawdzie nr 2, ale jednak) powinieneś o tym wiedzieć. Być może twoją perspektywę zasłania ci osuwający się na oczy beret z moheru.
A ty piszesz za dużo Żołądkowej z firmy gniota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
próba ożywienia trupa, tylko po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...